Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Zilli Hayri

SKF Delisi
Bugün o kadar konulara baktım bu günün anısıyla ilgili konu açılmamış.Çok şaşırdım.Bende açıyım dedim.

2 ay önce baktım takvime
3 gün önce baktım takvime

Ne kadar uzun zamandır gözledim ben bu günü
İnsanlar yurt dışından geliyor buralara
Sabırla bekliyorlar bu günü
Akın ediyorlar Anıtkabir'e
Niçin biliyor musunuz atamıza teşekkür etmek için...

Çarpıyor kalpleri çocukların
O kadar mutlular ki
Coşkuyla kutluyorlar bu günü
Ulusuma armağan edilmiş bu bayram
Kardeş ülkelerden geliyorlar bu bayram için...

Bakın ne kadar sessiz
Atatürk'ün armağanı bu bayramda
Yanlızca bir ses var bu na
Resmen çocuklar inletiyor bu ülkeyi
Atamıza teşekkür ediyorlar
Mutlu bir biçimde
Işıklar yanıyor her yerde nasılda aydınlatıyolar çocuklar...

(kendim yazdım aklımdan)

ÇOCUK VE ÇOCUK RUHLU BÜYÜKLERİN BAYRAMINI KUTLUYORUM...

NE MUTLU BİZE...

Cvp: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

burcu bizim ilgi alanımızda olmadığı için kaçırmışız. :smile: 23 nisan tarihi ve anlamıyla herkese kutlu olsun. bu ülkeyi bir arada tutan değerler kaybolmasın.

ayrıca şiir içinde tebrik ederim. sen de ışık var aynen çalışmalara devam. ben lisede bırakmıştım yazmayı sen devam ettir. bu yazına ve konuşmana çok şey kazandırır.

Duyarlılığını tebrik ediyorum burcucum şiirde çok güzel :)

Ayrıca akrostiş şiir yazmak çok özveri ister. Yeteneğin var. Eğer şiir yazmayı seviyorsan bir şiir defteri oluşturabilir ve şiirlerini bu defterde toplayabilirsin burcu. Bak mesela benim bir şiir defterim var. İçindeki tüm şiirler bana ait. Branşım gereği şiire ilgim de var.

İlker abi galiba sen bilirsin türkçe öğretmeni isen.Ben çok severim zaten.Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Geçmiş bayramınızı kutlarım arkadaşlar. Güzel nice bayramlara. Bugün tatil iyi geldi.

Bende herkesin bayramini kutlarim
Bayramin bizim okulun paskalya tatiline kaynamasi kotu oldu :)

Geri