Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3 adet su kaplumbağası

frtylmz

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar 3 adet 15şer cm kabuk boylu su kaplumbağası var. 2si erkek 1i dişi. İzmirden ilgilenenler mesaj atabilir.

Biraz beklerseniz isteyen olucaktır izmirden isteyen arkadaşlar vardı çünkü

Cvp: 3 adet su kaplumbağası

Pardon,
Kendiniz her konuya kaplumbaga sahiplenmek istediginizi yaziyordunuz onun yerine elinizdekilere neden bakmiyorsunuz ozel degilse paylasabilir misiniz ?

bunlar benim değil arkadaşımın ve 3 tane var o kadar büyük akvaryumum yok maalesef. en fazla 1 tanesine bakabilirim. diğer 2si yine sahiplendirilecek.

Bence 1 ini kesinlikle siz alın çünkü bu boylardan sonra sahiplendirmek zor olur en azından 2 tanesi daha kolay olur

açıkçası erkeklerin tırnakları korkutucu geldi bana ve çok hareketliler :) dişiyi mi sahiplensem? bu boylarda hiç beslemedim ısırmasından da korkuyorum kendime nasıl alıştırabilirim onları?

Tabiki bu hayvanlar vahşi hayvanlar ama o derece zarar veremezler size merak etmeyin zaman herşeyin ilacı siz onları besledikçe alışacaklardır

kuru alanları için doğal taş temin etmiştim yosun sardırsam taşa sizce daha güzel olur mu?

Olabilir ama pis gözükürmü ilerde pislik yaparmı bilmiyorum :)

şuan iç filtre var ama amanla dış filtre de alırım o zaman :) teşekkürler bilginiz için :)

Disi icin minimum 60 cm eninde 60 yuksekliginde ve 250 litre alan bir akvaryum kurmanizi tavsiye ederim omurluk olarak ki bu bile ona tam yetmeyebilir
Erkeklerden biri alinirsa akvaryum biraz daha kuculur

Geri