Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3. En güzel kaplumbaga Resmi Yarışması Sonuçlanmıştır!

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,
Düzenlediğimiz 3. En güzel kaplumbaga resmi yarışması sonuçlanmıştır!

1.Behlül
2.Zencefil
3.SimSek

Bizden Kazandıkları Ödüller:

1. Dolphin H-100 Şelale Filtre 230 lt.
mailto:/r/dolphin-h-100-aski-filtre-mb32739_948855_r1.jpg
2. Tetra Fauna Gammarus 25 Gr. 250 Ml.
mailto:/oscthumb.php?src=lMzVwtXM2I6kmpWYkp6YnZOimpTHk56XnY-jlZiZkqKZlpPSzMLX1ePhk8Lc0sLPwtvUxtGNyNLY2pzR1cY.&w=491&h=491&fltr%5B%5D=wmt%7COTUZ%7C50%7CC%7CFFFFFF%7CBOLTB.TTF%7C60%7C0%7C0&f=jpg&q=95&hash=7aeff2567c62297dd546b602fdc80534
3. Sera Dijital Termometre Derece
mailto:/3438/SERA-AKVARYUM-DIJITAL-TERMOMETRE-DERECE__34384953_0.jpg

Yarışmayı kazanan üyelerimiz bana ÖM/Mail le ulaşmalıdır.
Not:1 hafta içinde ulasmayan üyelerimizin ödülleri iptal olur.

Kendilerini tebrik ediyoruz.
Saygılarımızla,

Dereceye giren bütün arkadaşları tebrik ederim :)
Ayrıca Pakize'ye destek olduğunuz için çok teşekkürler :)

Behlül ve Zencefil'i kutluyorum, çok iyi baktığınız emek verdiğiniz kapluşlarınızla nice yarışmalara fotoğraflara. Tebrik ederim.

Arkadaşlar destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Behlülcüğümün sayenizde bir şelalesi oldu artık altında nice fotoğrafları olur :shy:

Diğer dereceye giren arkadaşlarıda tebrik ederim. Dereceye giremeyenler ise gönlümüzün birincisi :shy:

Behlül teşekkür eder,ellerinizden öper :shy:

Tebrik eden bütün arkadaşlara teşekkür ederiz :shy:

Behlül

Tebrik ediyorum arkadaşları ve tabikide kaplumbağalarını ((=
Bir sonraki yarışmayı iple çekiyorum (=

tebrik ediyorum kazanan arkadaşları :) hak eden kazandı diyorum çünkü hepimiz bu arkadaşların kapluşlarıyla olan ilişkilerine şahit oluyoruz ve gerçekten takdire şayan hepsi, devamını dilerim :) yeni yarışmayı Boncuk'umla iple çekiyoruzz :)

Geri