Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3 gündür yemek yemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can_man

Bronz 3 Üye
Evet arkadaşlar kaplumbağam 3 gündür yemek yemiyor 2 senedir beraberiz o ölürse ben yıkılırım elimden gelen her şeyi yaptım suyunu değiştirdim akvaryumunu temizledim. acaba bundan 3 gün önce akrabalarımızın çocukları geldi onlar bir zarar mı verdi bilemiyorum siz ne önerirsiniz ne derseniz yapmaya hazırım fakat bulunduğum bölgedeki veterinerler sadece inek kuzu ve keçi hakkında bilgiye sahipler pet shoplarda kar peşinde son çaremsiniz lütfen yardım edin :(

Cvp: 3 gündür yemek yemiyor

Probleminizin bir insanın başım ağrıyor demesinden başka bir şey değil, nasıl baş ağrısı bir çok nedenden dolayı olabiliyorsa kaplumbağanızın yemek yememesi de böyledir. Suyunu değiştirmenizden dolayı olabilir. Dediğiniz gibi çocuklar zarar vermiş olabilir ki bu büyük bir hata bence (akvaryum canlılarını sevdirmek/dokundurmak). Veya bir hastalık başlangıcı olabilir, bir çok neden olabilir. Beklemekten başka çare var mı bilmiyorum...

// aynı içerikli 2. konunuz. KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri