Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3. Ödüllü En güzel kaplumbaga resimi yarışması başlamıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Fotoğraf yarışmamızın konusu: En güzel kaplumbağa fotoğrafı.
Yarışmaya en az 20 mesajı bulunan herkez katılabilir
7 kişiden az katılım olursa yarışma iptal edilir!

Ödüllerimiz:
1. Dolphin H-100 Şelale Filtre 230 lt.
mailto:/r/dolphin-h-100-aski-filtre-mb32739_948855_r1.jpg
2. Tetra Fauna Gammarus 25 Gr. 250 Ml.
mailto:/oscthumb.php?src=lMzVwtXM2I6kmpWYkp6YnZOimpTHk56XnY-jlZiZkqKZlpPSzMLX1ePhk8Lc0sLPwtvUxtGNyNLY2pzR1cY.&w=491&h=491&fltr%5B%5D=wmt%7COTUZ%7C50%7CC%7CFFFFFF%7CBOLTB.TTF%7C60%7C0%7C0&f=jpg&q=95&hash=7aeff2567c62297dd546b602fdc80534
3. Sera Dijital Termometre Derece
mailto:/3438/SERA-AKVARYUM-DIJITAL-TERMOMETRE-DERECE__34384953_0.jpg

Bir üyenin 3 fotoğraf yollama hakkı vardır.Bu 3 fotoğraftan 1 tanesi şu şekilde olmalıdır:
Bir kağıta üye adınızı yazıp akvaryumun önüne koyulması ve resimde akvaryumun gözükmesi sağlanacak şekilde resimin çekilip yollanması gerekmektedir.

Fotoğraflar en geç 18.03.2011 tarihine kadar gönderilmesi gerekir.

Fotoğrafları lütfen [email protected] adresine mail olarak gönderiniz ve yolladığınız mailde lütfen üye isminizi belirtiniz

Not: İnternet üzerinden kaplumbağa resmi bulup yollanırsa üye yarışmadan atılır!

Sponsorumuz Otuz.com a Teşekkürler..
Hazırlıklar başlasın..

Üç resimde de isim yazmalı mıdır?Ben sadece birine isim yazan kağıt koydum.Ama anlaşılıyor aynı kaplumbağa olduğu...

vamp_betl' Alıntı:
Üç resimde de isim yazmalı mıdır?Ben sadece birine isim yazan kağıt koydum.Ama anlaşılıyor aynı kaplumbağa olduğu...

sadece bir resimde nick yazılması yeterlidir

Tamam teşekkürler.

Ay olamaz!Ben kaplumbağamın adını yazmıştım.:p Şimdi yeniden fotoğraf çekeceğim.Nerden çıktıysa kaplumbağamın ismi.:/

Herkese başarılar. Bende komşudan profesyonel fotoğraf mak. alıp çekicem :)

Admin'in aldığı mailler doğrultusunda bir karışıklık ya da eksiklik olmaması için yarışmaya katılanların nicklerini buraya yazması iyi olur diye düşünüyorum.

Bu yazımı YAPICI BİR ELEŞTİRİ olarak düşünüp ona göre değerlendirmenizi umarım.
Son derece güzel bir yarışma olmasını temenni ediyorum.

Yarışma ile ilgili açıklamada sürekli RESİM denmiş.
Elimize kağıt kalem alıp resim mi çizeceğiz, yoksa fotoğraf makinesi ile fotoğraf mı çekeceğiz.
Bu yarışma ressamlar yarışması mı, yoksa fotoğraf yarışması mı? :))
Resim çizilir, fotoğraf çekilir, arısındaki fark budur diye biliyorum ben. :)))
Bir fotoğraf yarışmasının duyurusunda fotoğrafa resim denmesi, seçici kurulun (jürinin) kim olduğunu sorma gereği hissettirdi bana.
Ayrıca yarışma fotoğraf sanatı açısından mı değerlendirilecek, yoksa en güzel paludaryum yada su kaplumbağası mı değerlendirilecek?
Yarışma ile ilgili gelen e-posta da ve buradaki açıklamada anlam karmaşası var olduğunu hissediyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Ben de çok güzel fotoğraflar çektiğimi düşünüyorum paludaryumdan.
Ben de katılmak isterim eğer fotoğraf yarışması ise zira resim hiç çizemem. :)))

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Şahsen gereksiz bir açıklama olmuş. :) Burada önemli olan resim veya fotoğraf değil kaplumbağaların ta kendisidir. :)

Mehmet Çelik' Alıntı:

Elimize kağıt kalem alıp resim mi çizeceğiz, yoksa fotoğraf makinesi ile fotoğraf mı çekeceğiz.
Bir fotoğraf yarışmasının duyurusunda fotoğrafa resim denmesi, seçici kurulun (jürinin) kim olduğunu sorma gereği hissettirdi bana.
Ayrıca yarışma fotoğraf sanatı açısından mı değerlendirilecek, yoksa en güzel paludaryum yada su kaplumbağası mı değerlendirilecek?
Yarışma ile ilgili gelen e-posta da ve buradaki açıklamada anlam karmaşası var olduğunu hissediyorum.
Ben de katılmak isterim eğer fotoğraf yarışması ise zira resim hiç çizemem. :)))

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bence de talihsiz bir açıklama olmuş. Nasıl bir yapıcılık var onu da pek anlamış değilim :)
Türk dil kurumu internet sitesine bakarsanız resim sözcüğünün anlamlarından birini de fotoğraf olarak vermektedir :) http://tdkterim.gov.tr/bts/ Belki bilmeyebilirsiniz tabii ki bu bir ayıp değil ama en azından konu altındaki açıklamadan ne demek istendiğini çıkarabilirdiniz zannediyorum.
Seçici kurul hakkında şüpheleriniz varsa yarışmaya katılmayabilirsiniz. Burası profesyonel ya da amatör fotoğrafçılık üzerine kurulmuş bir site değil. Doğal olarak seçici kurulumuz yani üyelerimiz de fotoğrafçı değiller.Beklentinizi karşılayamayabiliriz :) Yine de ilginiz için teşekkürler..

tubidik' Alıntı:
Mehmet Çelik' Alıntı:

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bence de talihsiz bir açıklama olmuş. Nasıl bir yapıcılık var onu da pek anlamış değilim :)
Türk dil kurumu internet sitesine bakarsanız resim sözcüğünün anlamlarından birini de fotoğraf olarak vermektedir :) http://tdkterim.gov.tr/bts/ Belki bilmeyebilirsiniz tabii ki bu bir ayıp değil ama en azından konu altındaki açıklamadan ne demek istendiğini çıkarabilirdiniz zannediyorum.
Seçici kurul hakkında şüpheleriniz varsa yarışmaya katılmayabilirsiniz. Burası profesyonel ya da amatör fotoğrafçılık üzerine kurulmuş bir site değil. Doğal olarak seçici kurulumuz yani üyelerimiz de fotoğrafçı değiller.Beklentinizi karşılayamayabiliriz :) Yine de ilginiz için teşekkürler..

Teşekkürler güzel bir açıklama.

Ayrıca seçici kuruldan şüphe ediyorsanız kendınızden şüphe ediyor olursunuz :) Seçici kurul sizsiniz.Yani fotograflar anket şeklinde yayınlanacaktır üyelerimiz kendısı en güzel kaplumbagayı seçecektir.

Ben ödül için uğraşmıyorum.Zaten kazanamam.İsmi bile yanlış yazdım.:pŞimdi yeniden poz verdirmeye çalışıyorum.:p

Sevgili "medcezir999", "tubidik" ve süper modaratörüm "furkan54ozan" vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Sitede yeniyim, gönderdiğim mesaj sayısından da anlaşılacağı üzre. Her doğru bildiğimi yada yanlış olduğunu düşündüğüm şeyi buraya yazmamam gerektiğini anlamış oldum. Yarışmaya katılan fotoğrafların anket şeklinde oylamaya sunulacağı ve site üyelerinin oy kullanacağına dair bir bilgi görememiştim ben. Kör olmalıyım ki hala bulamıyorum bu bilgiyi. Oylamanın nasıl yapılacağını da öğrenmiş oldum. "Talihsiz" ve "Gereksiz" olarak yorumlanacak bir yazıyı buraya yazdığım için hepinizden özür dilerim.

Eğer "son katılım günü!" gelmeden 25 tane yazı yazabilirsem, ben de katılacağım bu yarışmaya. Umarım benim fotolarımı da beğenir ve oy verirsiniz.

Yarışmaya katılan katılımcılara başarılar diliyorum.

Rica ederiz.. Aklınıza takılan bir soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri