Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3 Yaşında Kaplumbağamı Sahiplendirmek İstiyorum

batikan

Yeni Üye
Merhaba,

Yaklaşık olarak 3 yaşında olan sağlıklı erkek su kaplumbağamı, kişisel nedenlerden ötürü sahiplendirmek istiyorum. Kabuk boyu 12,5 cm. İstanbul, Bahçelievler'de yaşıyorum.

Bakımını doğru şekilde yapabilecek bir kaplumbağa dostunun sahiplenmesini çok istiyorum. Elbette herhangi bir ücret söz konusu olmayacak.

İlgilenirseniz, Özel Mesajdan irtibata geçebilirsiniz.

Teşekkür ederim!

Cvp: 3 Yaşında Kaplumbağamı Sahiplendirmek İstiyorum

batikan' Alıntı:
Merhaba,

Yaklaşık olarak 3 yaşında olan sağlıklı erkek su kaplumbağamı, kişisel nedenlerden ötürü sahiplendirmek istiyorum. Kabuk boyu 12,5 cm. İstanbul, Bahçelievler'de yaşıyorum.

Bakımını doğru şekilde yapabilecek bir kaplumbağa dostunun sahiplenmesini çok istiyorum. Elbette herhangi bir ücret söz konusu olmayacak.

Teşekkür ederim!

Merhaba bende çok uzun zamandır kaplumbaga arıyorum fakat yasaklanmış olduğunu da biliyorum ve sahiplenmek istiyorum.

Aeylem' Alıntı:
batikan' Alıntı:
Merhaba,

Teşekkür ederim!

Merhaba bende çok uzun zamandır kaplumbaga arıyorum fakat yasaklanmış olduğunu da biliyorum ve sahiplenmek istiyorum.

Hala irtibata geçemedik Batikan Bey rica etsem döner misiniz?

Merhaba,

Kusura bakmayın gecikme icin. batikanaydogan @ gmail.com'a mail atabilirseniz detayı konuşalım. ÖM gönderemedim.

İyi calışmalar

batikan' Alıntı:
Merhaba,

Kusura bakmayın gecikme icin. batikanaydogan @ gmail.com'a mail atabilirseniz detayı konuşalım. ÖM gönderemedim.

İyi calışmalar

Mail olarak donus yaptım.

Aeylem' Alıntı:
batikan' Alıntı:
Merhaba,

İyi calışmalar

Mail olarak donus yaptım.

Bir cevap yazar misiniz artık

Kaplumbaga sahiplenmek istiyorum arkadaşlar var mı beni yönlendirebileceginiz bir yer?

Benimde erkek bir su kaplumbagasi na ihtiyacım vardı bende dişi kaplumbağa var tek başına sıkılıyor eğer sahiplendirmediyseniz hala almak isterim ?

Geriye iadeli olarak al. Olurda anlaşamazlarsa geri verirsin. Uzun süre tek yaşayan hayvanlarda bulunduğu ortamı sahiplenme durumu görülüyor. İkinci bir hayvana kolay alışamıyorlar.

Mümkünse problem yaşamayacağı bir yere vermek isterim. Aeylemle henüz anlaşamadık. Olmazsa, hala istiyor olursanız görüşürüz.

Merhaba Arkadaşlar,

İlanım yeniden aktif halde. Tabi artık 4 yaşında. :) İlgilenen olursa görüşelim.

Geri