Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

4 adet en küçüğü 9 cm olan kaplumbaga

SinekAs

Gümüş 2 Üye
4 adet birbirinden çok sevdiğim kaplusum var. Ailem artık çok buyuduler. Beyşehir gölüne bırakalım diyor. Ben de sahiplendirmek konuda bilgisi olan birilerine vermek istiyorum. Yoksa en fazla ay sonra Beyşehir golüne gidecek yavrucaklarim. Sivasta yaşıyorum. Ramazan sonunda Antalya da olacağım bilgilerinize 

İsteyene resim de gönderebilirim.
Numaram 0506 582 00 49

Cvp: 4 adet en küçüğü 9 cm olan kaplumbaga

SinekAs' Alıntı:
4 adet birbirinden çok sevdiğim kaplusum var. Ailem artık çok buyuduler. Beyşehir gölüne bırakalım diyor. Ben de sahiplendirmek konuda bilgisi olan birilerine vermek istiyorum. Yoksa en fazla ay sonra Beyşehir golüne gidecek yavrucaklarim. Sivasta yaşıyorum. Ramazan sonunda Antalya da olacağım bilgilerinize 

İsteyene resim de gönderebilirim.
Numaram 0506 582 00 49

Kaplumbağalar yerli tür ise doğaya bırakmanızda herhangi bir problem yok.Ancak Slider ise;bırakılacak canlıların iyiliği düşünülürken bırakılan yerdeki yerli türlerin kötülüğüne oluyor bu durum.
Herhangi bir kaplumbağanın bakımını sürdürecek imkan varsa;biri için gerekli şartları sağlayıp diğerleri sahiplendirilebilir.
Forumda Snapper isimli kullanıcı büyük olanlar ile ilgilenbilir diye tahmin ediyorum.

Evet maalesef akvaryumum küçük kalıyor. Umarım sahiplenen çıkar

merhaba benim büyük akvaryumum ve içinde bir tane 4 yaşında kızım var. Foto atabilir misiniz * tan 0534 242 61 76

Geri