Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sizlerin sayesinde hayvanlarıma daha iyi yaşam alanı sundum

OnurA

Yeni Üye
Suyumun sıcaklığı sabit 28 derece
Kuru alanım 32 derece
IMG_3865.jpeg

Cem abi bi sorum daha olucak benim 2 tane kırmız yanağım var birisi diğerinden daha fazla yem yediği için 5 cm oldu küçük olan 4 cm de kaldı ve stick yemlerden yemiyo sadece gammarus yiyio ne yapabilirim ve deep fix reptivit aldım büyüm olana haftada 1 damla küçük olana haftada 2 damla mı kullanıyım

Gammarusa fazla alıştırmamak lazım, diğer yemleri yemiyor. Stick yem dediğiniz tetra reptomin ise, sera raffy P deneyin.

İkisine de birer damla yeterli.

Ayrı köşelerde ölçüsü oranında verin. Büyük fazla yerse boy farkı artar küçüğü ezer.

Küçüğe gammarus yanında haşlanmış yumurta akı ile başlayın arada stick yemi ikiye kırıp sabahları en aç oldukları zamandır o vakitler verin. Hayvan 5 cm kabuk boyu geçsin hala stick yemezse zorlama yoluna gideriz.

Geri