Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

6. Ödüllü En güzel kaplumbağa fotoğrafı yarışması sonuçları

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,
Düzenlediğimiz 6. En güzel kaplumbağa fotoğraf yarışması sonuçlanmıştır!

1.Olivia-Peter
2.Zeki52
3.Kapluştron

Ödüllerimiz:
Tetra Repto Heater RHT-50 Kaplumbağalar İçin Darbeye Dayanıklı Plastik Isıtıcı
mailto:/media/catalog/product/cache/1/image/500x500/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/t/e/tetra_repto_heater_rht_50.png

2.Penn Plax Turtle-Pier Kaplumbağa Adası
mailto:/oscthumb.php?src=lMzVwtXM2I6hmZWYkqGYlZCjmZTH0OLc34zQ1NCVsdPb2Mfc1ZDL0NuU2dGatcjWz5u30cDlkrfd0-LTyoy9zsjajr7TxtLhzs6VrM_X0dTax8TPwpuoycDgzpC7zs_T0Y3X1co.&w=200&h=200&f=jpg&q=95&hash=e3cdea45c5fdded5041eee50384d08db

3. Tetra Dr.Wu ( 2 adet )
mailto:/products/01/75/39/17539_buyuk.jpg

Yarışmayı kazanan üyelerimiz bana " [email protected] " mail adresinden ulaşmalıdır.
Not:15 gün içersinde ulaşmayan üyelerimizin ödülleri iptal olur.

Sponsorumuz Otuz.com'a teşekkürler

Dereceye giren arkadaşları tebrik ediyoruz.
Saygılarımızla,

Cvp: 6. Ödüllü En güzel kaplumbağa fotoğrafı yarışması sonuçları

Keyifli bir yarışma oldu.
Katılan herkese teşekkür, kazananları da tebrik ederim.

Nslihan ve zekiyi tebrik ederim oy verenlere de teşekkür ederim.
Benim iki sorum var
1) mailde belirtmemiz gerekenler neler?
2) eşitlik nasıl bozuldu?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

eşitlik birinci ve ikinci tur yarışmaların toplamı uyarınca bozuldu.

kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.

yarışmaya katılan bütün arkadaşlar resimler ve hayvanlarıyla renk kattı.

İsim ve adres bilgilerini vermen gerekecek Duygu. İlave bilgi gerekirse Ahmet talep eder.

Yarıışmayı düzenleyen destekleyen herkese tesekkurler.
Kazanan arkadaslari tebrik ediyorum, katilan arkadaslarada cok tesekkur ediyorum, hersey bir kenara herbir paylasim bu platforma renk katiyor ve gelistiriyor tabi ki buda yine bize ve ev arkadaslarimiza faydali oluyor.

Yarışmaya katılan ve oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Güzel bir yarışma oldu tüm kapluşları ve sahiplerini de tebrik ediyorum tüm kapluşlar çok tatlı ve sevimlilerdi :) Daha güzel yarışmalarda inşallah tekrar buluşuruz tüm site yönetimine ve üyelere tekrar teşekkür ediyorum.

Dereceye girenlerin fotoğraflarını nereden görebiliriz?

mailto:/forum/Konu-6-odullu-en-guzel-kaplumbaga-fotografi-yarismasi-oylamasi-baslamistir.html

Kazananları tebrik ederim. Bundan sonraki yarışmalara iyi bir fotoğraf makinesiyle katılmak gerek bu anlaşıldı. :t65y:

Bende yarışma ilk başladığınnda birşeyler yazmıştım makineler hakkında ama görülmedi sanırım :)

Cevap vermemişiz ama mesajını görmüştük Duygu. Ahmet ile bunu aramızda konuştuk. Sonuçta profesyonel çekim yapanı da kabul etmemek olmaz. Müdahale edilmiş resimler harici sorun olmaz görüşündeyim.

öncelikle sayın karikatüristi tebrik ederim. Tabi diğer 2.ve 3. arkadaşlarıda tebrik ederim ve yarışma bir kenara bu kadar sağlıklı bu kadar güzel kapluşlar için tebrik ederim :)

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Canavarlarınız da güle güle kullansın hediyeleri

Teşekkürler :)

Bisey sorabilirmiyim. Yanlıs anlamayın lütfen, acaba hediyeler ne zaman ulasır verdıgımız adreslere. Çünkü ocagın 9 unda sınavlarım bitecek ve ankaraya gececegım ve 1 ay ankarada olacagım, okudugum sehrin adresini göndermistim cünkü. Simdiden tesekkürler.

Geri