Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

7 adet kaplumbağa sahiplendirilecektir.

bigggardy

Bronz 3 Üye
Elimde bulunan 7 adet kaplumbağa (5-11 cm) sahiplendirilecektir. Yanında dış mator yeterince yem, kum, ısıtıcı ücretsiz veriecektir.

Cvp: 7 adet kaplumbağa sahiplendirilecektir.

Yalçın Bey küçük hepsini birden mi vermeyi planlıyorsunuz ?

Trabzon a gönderme imkanınız varsa, tümünü sahiplenebilirim.

Sakarya-Erenler

kargo almiyor canli hayvanlari. Ancak siz bir otobus firmasina rica edeceksiniz ben de o firmaya teslim edecegim. Veya Adapazarindan yolu gecen bir arkadasiniza teslim edebilirim.

Cok yogun calisma ve zaman ayiramama.

Tercihim hepsini birden vermek. Tek tek olursa coklu grubu alana vermek dusuncesindeyim ekipmani.

Tercihim hepsini birden vermek. Tek tek olursa coklu grubu alana vermek dusuncesindeyim ekipmani.

Kargo ile zaten bu soğukta mümkün değil. Otobüs ayarlayabilirim ancak İstanbul-Trabzon otobüs güzergahı size yakın mı bunu öğrenmeniz ve benim söylediğim saatte otobüse teslim etmeniz gerekecektir . Sizin cevabınıza göre ben otobüs ayarlarım.

adapazarından gecmıyor trabzon arabaları bldgm kadarıyla. Kocaelı fln anca gecer.
Ben alıp getıreblırım(rızedeym) eger uyusablırsek arkadasla olablır. Aldgmda da snapper trabzon otogarında beklersn benı :)

Siz gececeginiz zamani bildirin ben ayarlamaya bakayim.
43×62×32 bombeli akvaryum.
Quik marka dıs motor
İsıticı kum dekoratif tas dip cekim aparati. Masa lambasi.

Yada soyle yapabiliriz hafta ici saat 7 den sonra. Hafta sonlari ise saat 10:00-13:00 arasi her saat uyar. Istwrseni telefonu da vereyim.

Siz gececeginiz zamani bildirin ben ayarlamaya bakayim.
43×62×32 bombeli akvaryum.
Quik marka dıs motor
İsıticı kum dekoratif tas dip cekim aparati. Masa lambasi.

Yada soyle yapabiliriz hafta ici saat 7 den sonra. Hafta sonlari ise saat 10:00-13:00 arasi her saat uyar. Istwrseni telefonu da vereyim.

19:00

[email protected]. buradan ayrintilari netlestirebiliriz.

dıs motor dedıgınız dıs fıltremı yani onu demek ıstıyorm

Dış filtre olacakti yanlis yazmisim

hotmailden mesaj attım bakarsanız sevinirim.

Ciddi olarak ilgilenen arkadaslara onumuzdeki hafta gonderebilirim. ShaF_cK en uygun yontem seninki gibi gorunuyor.

Ancak Adapazarindan teslim edebilirim.

abi smdı snapper adlı arkadasada rızeye gerı donuste ulastırablırım kac tane ıstıyorsa bı ben kendım ıcın 3 4 tane ayırırım. Fakat dedıgım uzere hotmailden gonderdm o sekılde sorablırsen fırmaya ztn yakın sana o tanıdıgın oldugu yer o sekılde alablırız

abı adapazarından o dedıgım ılceye arabalar varmıs sen onlara ver. Hotmailden yazdım sana. Dırek o ılcenın otogarına ınıyormus. Sen dedıgım ısme gonderırsın garajdan alıcaklar dersn banada plakayı verırsın o sklde alablırız dıger turlu gelıp gıtmesı skntı olurmus arkadas ıcın

Ilce arabalari akvaryum ve dis filte ve diger malzemeleri almaz. En iyisi buradan almaniz. Diger turlu ekipmanlar ve hayvanlar cok zarar gorur.

abi ben bursadan aldım akvaryumu ki 1 saat bıle degıl mesafe ben orda olsam tmm alıyımda. En fazla olucagı bu abı bu havada gelme gıbı bı durumu olamaz ve sınav zamanı suanda o yüzdende gelemez. Sen yıne bır sor derim abi

Kaplumbağalar biraz büyük (Dört tanesinin kabuk boyu 8,5 cm, diğerleri ise 4,5-5 cm arasında)

Yalçın abi cumartesi günü sakaryadaydım. Siz iş seyahatındeyim dediniz ama sonra dönmediniz bende bısı demedım. Ama burada halen sahıplendırmek ıcın alıcı arıyorsunuz. Gercek anlamda sahıplendırmeyı dusunuyormusunuz onu sorgulamak geldı ıcımden.

Geri