Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ailemizin yeni üyesi :)

flora11

SKF Delisi
Daisy akrabamızın siyam kedisinin yavrularından biriydi. Yıllardır kedi istiyordum sonunda ailem izin verdi. Aslında normalde alerjim var ama nasıl olduğunu hiç anlamadım eve geldiğinden beri hiç alerji olmadım (tatilin başından beri) hiç ilaçm içedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cvp: RE: ailemizin yeni üyesi :)

Zilli Hayri' Alıntı:
Hayırlı olsun. Asilari falan tam mi?
Teşekkürler :) evet aşıları yapıldı daha doğrusu yavru olduğu için şu an karma aşısı yapıldı diğerleri daha sonra yapılacak

Cvp: ailemizin yeni üyesi :)

Hadi hayırlı olsun İpek. Maşallah kerataya sondan bir önceki foto da ki gözleri şahane.

allerji olmaman ilginç. bir de siyam kedilerinin bir şey taşıdığından söz ediliyordu bir ara şimdi hatırlamıyorum. bizim komşuda besliyor. bunların diğer kedilerden farkı benimsediği kişiler haricinde diğer insanlar ilgi gösterselerde yaklaşmamaları. biraz yabani karakterliler. hayırlı olsun.

bu konuda deneyimlerimi yazmıştım. bilgi mahiyetinde inceleyebilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler valla bizimki şu an eve her gelenin kucağına yatıyor ama Sonra ne olur bilemeyeceğim :) çok hareketli koşturuyor koşturuyor sonra kucağımızda yanımızda uyuyor dibimizden ayrılmıyor :)

İpek, sağlıklı bir ömür dilerim ufaklığa. Maşallah gözleride çok güzel, nazar değmesin :)

kedi daha yavru, okul çağı gelmemiştir zamanla olur.

Konudan sapicak ama koyde kedi bulmuslar. Erkekmis ad tavsiyeleriniz neler ve nasil egitebilirim?

ismini hayvanı görünce koyarsın. yukarıda gösterdiğim linki oku.

Geri