Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryum Düzeneği

TostosBıdık

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar ben Bıdığa akvaryum almak istiyorum geçen arkadaşıma dedim plastik kutu olur dedi de şöyle bir kutu olsa (gönderildimi bilmiyorum)

Şöyle http://www.made-in-china.com/showroom/plasticwares/product-detailBbmErMTusiWl/China-Roller-Plastic-Box-SL-069102-.html

Cvp: Akvaryum Düzeneği

Plastik doğru olsaydı ölüm fanusları da iş görürdü bence ama doğru değil.

Yani şöyle düşünelim, elinizde bir şişe su var ve bu şişe 1-2 hafta suyla beraber dışarıda bekledi. O plastiğin kokusunun suya sinmiş olduğunu hissederiz hele ki sıcak günlerde. Aynı şeyin burada da olması beni endişelendiriyor tabi besleyen kişiler varsa onlar daha iyi bilir.

Ben de bu kpta kalumbagalarimi besliycem. Hemde 2-3 ay. 2-3-4 ay filan is gorur bu. Ama kap 20-30 litre ustu olsa iyi olur. Icinde isitici ve fitre koymak sartiyla kisa zamanda bakilabilir.

Kısa bir süre yada tatilde kullanılabilir. Sağlıklı olan camdır. Tabi ekipmanlar tam olmalı.

Geri