Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryum Fiyatı

Wizardhan

Yeni Üye
Akvaryumumu Büyültmek İstiyorum 40 cmlik Akvaryumum Var Yaklaşık 24 lt alıyor.Ben 70 Cmlik Akvaryum Kurmak İstiyorum. Akvaryumcuya Sorduğumda 80ve 100 tl arası dedi. Tüm Ekipmanları Kendim Aldım Babam Yardım Etmedi ^^. Yaşım 14 Elimden Bu Geldi.Şuan Tayin Yüzünden Mardindeyim 1 Aya Memleket Ankaraya Gideceğiz. Akvaryumcudan Babamın Alcağı Var
Ekipmanlarımı Yenileyeceğim Ve Canlı Bitki Alacağım Ankaradan Akvaryum Getiremiyorum.Sizce Napabilirim ?

NOT: Arkadaşlar Burda Daha Sera Raffy P Bile Yok
NOT: 2 Tane Bebek Kaplumbağam Var Kabuk Boyları 3cm civarı

Cvp: Akvaryum Fiyatı

Ankara' ya kesin dönüş yapacaksanız diğer akvaryum ile idare edebilirsiniz.
Kaplumbağa için kuruyorsanız canlı bitki almayın, onları yiyeceklerdir. Yapay bitki ile akvaryumu güzelleştirebilirsiniz. Ufak bir mangrow kökü alabilirsiniz. Zemini kum (önerim en ince silis kum) ile kaplayabilirsiniz.
Isıtıcı, dış filtre, kuru alan ve lambaları ne durumda? Bunlardan eksiğiniz var mı?

Akvaryumu bilemem fakat canlı bitki almayın. Canlı bitkiyi kaplumbağalar yiyor. Yapay bitki kullanın.

mailto:/forum/Konu-bebek-kaplumbagalarin-bakimi.html şu yazıya bir bakın, bilgi olması açısından. Mademki bebek kaplumbağalarınız var. :)

Bir de su sıcaklığını ve kuru alan sıcaklığını ölçmek için derecelerini almayı ihmal etmeyin.

Ankaraya 2 Haftalığına Gidiyorum :'( Ekipmanlarım Tam Masa Lambam,Filtrem,Termometre Isıtıcım Ve Kuru Alanım Var Kum Olarak Midye Kırığı Kullanıyorum ama Ankaradan Gelirken Silis Kum
Alacağım Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim :smile:

Şimdi Resimleri Yüklüyorum :smile:

Eğer Mardin' de istediğiniz ürünleri bulamıyorsanız internettten alışveriş yapabilirsiniz. Ankara' da çoğu petshopta bulamayacağınız ürünleri internette ki sitelerden çok rahat edinebilirsiniz. www.juenpetmarket.com ve www.otuz.com bu siteler çok güvenilir ve zengin ürün yelpazesine sahip.

Herkeze Yardım İçin Çok Teşekkür Ederim.Babam Bıktı Ve Ankaradan Dönünce Kendi Ciklet Beslediği Akvaryumunu Bana Vercek :D. Marka Ada Model KD-500

Akvaryum :http://www.sempatipetshop.com/index.php?sayfa=detay&act=view&code=1309&cat=13&catname=Ada%20KD-500

Şuanki Akvaryumu İse Bitki Tankı Yapacağım Elma Salyangozu ve Karides Bakacağım =)

Hayırlısı olsun. Kaplumbağalarınız mutlu ve sağlıklı yaşasınlar.

Geri