Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

akvaryum

ata12

Altın 1 Üye
izmir balçovada oturyorum 100 litrelik akvaryum yaptırsam bana kaça patlar

Cvp: akvaryum

100 lira zivarında bende balçovadayım hangı mahalle

gitti gidiyordan 200 litre akvaryum 100 liraydı sımdı 80 - 100 diyorsunuz :breh:

ya sen burnu havada olan petshoplara gıtmeyın ata bek eskıden sakarya caddesınde bım vardı bılıonmu oranın 2-3 dukkan yanında pet shop var oraya gıt sor gosterırler ben ordan alıcam adama soyledım getırecek yalnız 100 lt cok kactane kaplusun var senın :'':

hazırlar akvaryumm almayın bence camcıdan yaptırın nerdeyse yarı fiyatına gelir.

100 lt akvaryum kaplumbağa başına gerekir diye hep söylüyoruz. Gerek yok diyerek küçük akvaryum almaya teşvik etmemek gerekir. Bu hacimden aşağıda alanlar kaplumbağa büyüdüğünde değiştirmek zorunda kalacaklar.

Bir konuda hazır akvaryum alırkende yaptırırkende cam kalınlığına dikkat etmeniz gerektiği. Ucuza yaparken daha ince cam kullanan sayızı hiç az değil. 100 lt suyun evinize boşalması iyi olmaz.

bnde 100l akvaryum var komsu bedavaya verdi içinde 6 balık ve ıstıcı,filtre var.Ve şu an kahraman çok rahat.Bnce 100l uygun.

canpet de 100 liraya 200lt lik akvaryum var, oraya bakın...

canpetten izmire kargo yok galiba. Yani akvaryum ürünlerinde sanırım cam oldugundan hiç bir petshop veya ithaalatçı şehir dışına yollamıyor. İzmir içi veya başka şehirden izmire uygun gönderim olursa çok iyi olur. Benim hakkının akvaryum 33 litre. 7-8 ay sonra 100 litreye geçicem bende. Hem fkir edinmiş oluruz

ata en ıyısı akvaryum yaptırma camcıya ben bu onurmahallesındekı kose baındakı camcıya sordum yapmıyomus yapan bulur sam yada bulursan bır bırımıze haber verelım

Geri