Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ali hasta

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar benim en küçük kapluşum ali 3 gün öncesine kadar aşırı iştahlıydı ama bi sabah uyandığımda yem yemiyordu 2 gündür yem yemiyor aşırı hareketli ama kuru alanda çok duruyor yarın Ankaraya geri dönecem umarım yolda bişey olmaz.

Cvp: Ali hasta

Geçmiş olsun.İyi bir şekilde gözlemleyin.Karidesli yem karışımı yedirmeyi deneyin. Umarım kötü bir şey olmaz.

Aynı durum bende de var. Ne olduğunu bilmiyorum. Yumurta akı falan denedim ama işe yaramadı. Gammarusa bile yaklaşmadı. Bir de ton balığıyla deniyeceğim. 2 hafta boyunca yem yemezse veterinere gideceğim.

Hastalı 2 gün sürdü yem yemeye başladı bir sorun yok.

Bende de aynısı oldu :) Sanırım düzensiz besleyince böyle oluyor, size küsüyor. Şu dönemler pek evde bulunamayıp beslenmesini aksatmıştım.

Büyükler ona yem bırakmıyo fazla o 2 tane yiye biliyo bugün bütükleri çıkarttım 5 tane yem attım 10 dk sürdü yemesi. :D

Geri