Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Alışverim Listem

ChuckSkuLL

Yeni Üye
Arkadaşlar akvaryumda iki kaplumbağa beslemeye karar verdim ve bilinçlenmeden almamak için size danışıyorum herşeyi lütfen kusura bakmayın :)

Öncelikle alacağım akvaryumun boyutuna henüz karar veremedim ancak kendime bir alışveriş listesi yaptım

Liste;mailto:/urun_detay.aspx?kat=156&urn=11021

mailto:/urun_detay.aspx?kat=28&urn=9325

mailto:/urun_detay.aspx?kat=28&urn=1248

mailto:/urun_detay.aspx?kat=28&urn=7593

mailto:/urun_detay.aspx?kat=28&urn=11164

mailto:/urun_detay.aspx?kat=28&urn=12140

Bu ürünleri alıcam eksik ya da fazla var mı belirtirseniz sevinirim :)

Not:Bu linkleri paylaşmamda bir sorun yoktur diye umuyorum :)

Cvp: Alışverim Listem

eksik yada fazla olarak ısıtıcı eksik olarak gözüme ısıtıcı çarptı yada ben gözden kacırdım ve 1. ürün yerine kesin ve kesinlikle daha güzel akvaryumlar alacağını belirtmek isterim bu plastik kap 58 cm ise sen o fiyata 80-90 cm ebatında akvaryum bulursun 1.ürünü tavsiye etmem cam akvaryum al diyorumm...

Akvaryum için bulunduğunuz ilde akvaryum satan ya da yapan yerleri gezmenizi öneririm. Uygun fiyatlara cam akvaryum bulabilirsiniz. Floresan lambaya gerek yok. Kuru alan lambası olara spot lamba alabilirsiniz. Isıtıcı almalısınız. Örnek gösterdiğiniz kuru alan galiba cama yapışmıyor. Ayakları uzayıp kısalıyor yazıyordu. Kullanışsız olabilir. Ben de merak ettim aslında nasıl birşey olduğunu ama onun yerine kendiniz aynısını cam kestirip akvaryum silikonu ile yapıştırarak çok daha az bir paraya yapabilirsiniz. Ana yem sera raffy p uygun. Yanına bir de ek yem olarak sera raffy ı alabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum.Peki hangi ısıtıcıyı önerirsiniz(link vermeniz mümkün mü acaba) ? :)

100 watt bir ısıtıcı alırsanız sizi idare edecektir. Marka olarak pek farkedeceğini zannetmem. Atmanın ısıtıcılarından alabilirsiniz.

Geri