Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

esnedi

lambayi siparis ettim n11 den 75w daha kargoya verilmedi. o gelene kadar bunu takarim.

surdaki mavi olan

Ekli dosyalar

• 20230625_232234(0).jpg
    20230625_232234(0).jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 5
@Toprak MEVCUT LAMBA KURU ALANA ÇOK YAKIN OLDUĞU İÇİN HAYVAN LAMBAYA DOKUNUR VE CANI YANAR MEVCUT LAMBAYI YAKMA.

@Toprak MEVCUT FİLTREN ÇOK GÜÇLÜ OLDUĞU İÇİN HAYVANI RAHATSIZ EDER EN KISA SÜREDE 600LT BİR İÇ FİLTRE ALMAN GEREKİYOR.

evet, o yüzden akvaryumun kapağını çıkarıp mandallı masa lambası alıp lambayı ona takmalısın. @Toprak

@Toprak ISITMA LAMBASI İLK 30DK DA 32 DERECEYE GETİRECEK GÜÇTE VE MESAFEDE OLMALI LAMBAYI YAK ALTINA BİR DERECE KOY KAPLUMBAGAYA OLAN UZAKLIKTA OLACAK ŞEKİLDE ÖYLE TEST ET.

Dalgıç florasan fazla sıcaklık vermez. 12 volt ile çalışıyor onu camın üst noktasına vantuzla ulaşamasın.

tamam biraz daha yukarı cektim böyle kalinca sorun yasanmaz degilmi

sizin dediklerinizin hep tam tersi cıktıgı icin cem beyden cevap bekliyorum 🫠
tamam o zaman bundan sonra açtığın hiçbir konuya cevap vermeyelim sen bilirsin dostum biz sadece bildiğimiz kadar bilgiyle yardım etmeye çalışıyoruz ama istemiyosan sen bilirsin tabiiki

tamam o zaman bundan sonra açtığın hiçbir konuya cevap vermeyelim sen bilirsin dostum biz sadece bildiğimiz kadar bilgiyle yardım etmeye çalışıyoruz ama istemiyosan sen bilirsin tabiiki
yahu cetemi oldunuz ikiniz basıma adam sabahtan beri aksi aksi konusuyo dogru duzgun cevap vermiyoki cem bey boyle takin dedi diyorum sen kaplumbaga bakma diyo 🤦🏻‍♂️

adamın bildigi tek sey akkor flamanlı ve aksi aksi cevaplar.

yahu cetemi oldunuz ikiniz basıma adam sabahtan beri aksi aksi konusuyo dogru duzgun cevap vermiyoki cem bey boyle takin dedi diyorum sen kaplumbaga bakma diyo 🤦🏻‍♂️
ya aslında aksi değil dostum sen yanlış anlıyorsun. sana önerim akvaryuma herhangi bir şey yapmadan önce cem bey e sorman. birşey sormadan kendi başına birşey yapınca çok kötü sonuçlar doğurabilir o yüzden yani biz kaplumbağanın iyiliği için konuşuyoruz.

ya aslında aksi değil dostum sen yanlış anlıyorsun. sana önerim akvaryuma herhangi bir şey yapmadan önce cem bey e sorman. birşey sormadan kendi başına birşey yapınca çok kötü sonuçlar doğurabilir o yüzden yani biz kaplumbağanın iyiliği için konuşuyoruz.
onu takarken zaten cem beye sordum ve boyle takmami soyledi bunu "yosuntosun" a anlatiyorum Kaplumbaga bakma diyo 🤦🏻‍♂️

Geri