Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kus yemek yemiyor

pluvi

Yeni Üye
teyzeme ziyarete geldim. muhabbet kusunun 3 gundur cok az yemek yedigini soyledi. poposunda diski kurumus. zeytinyagiyla cikardim. biraz kabarmis, yorgun ve zayiflamis gozukuyor. arada titriyor. onerebileceginiz bir sey var mi?
20230917_131902.jpg
20230917_132314.jpg

Vitamin damla alıp verin. Suyuna damlatılacak. Hayvan üşümesin. Üşütmüş gibi duruyor.
Yaşı kaç?
Tüy yolma var mı?
Hayvan erkek bu arada.

Hayvanda hipoglisemi yani şeker düşüklüğü de olabilir.

Tatlı kaşığında şekerli su yapın. Hayvanı dik tutup damlalıkla 2 damla şekerli su verin.

Üşütmüşse bizim kaplumbağalar gibi kafesin tepesinden lamba tutulması iyi olur.

Vitamin damla alıp verin. Suyuna damlatılacak. Hayvan üşümesin. Üşütmüş gibi duruyor.
Yaşı kaç?
Tüy yolma var mı?
Hayvan erkek bu arada.

Hayvanda hipoglisemi yani şeker düşüklüğü de olabilir.

Tatlı kaşığında şekerli su yapın. Hayvanı dik tutup damlalıkla 2 damla şekerli su verin.

Üşütmüşse bizim kaplumbağalar gibi kafesin tepesinden lamba tutulması iyi olur.
yasini bilmiyorum disarda bulmustum 2 sene once. tuy yolma yok. dediklerinizi yapacagim cok tesekkur ederim.

Tüy yolma yok ise sıcaklanma hali yok. Unutmayın ağıza damlatmayı dik tutup yapacaksınız. Sakın yatırmayın ciğerlerine kaçar.

Geri