Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

anüsünden şeffaf bişey çıkmış

Biohazard

Gümüş 3 Üye
Arkadaşlar şimdi eve geldim ve kaplumbağamın tekinin anüsünden şeffaf ince bi hortum gibi bişey çıktığını gördüm hafiften elimle koparmaya çalıştım ama lastik gibi bişey fazlada zorlamadım. Yıllardır kaplumbağa beslememe rağmen ilk kez böyle bişey görüyorum.
mailto:/2cp6gl3.jpg

Cvp: anüsünden şeffaf bişey çıkmış

Bende ilk defa gördüm. Yuttuğu bir şey olabilir mi. Veterinere bir göstermenizi öneririm. Ne olur ne olmaz...

Veteriner arkadaşımı çağırdım baktı, bağırsak değilmiş sabaha kadar bekleyelim dedi belki dışarı atabilirmiş. Acaba silikon mu diye düşünmüyo değilim şuanda

Eren Bey çok ilginç bir durum :(
Belki akvaryumda ki sizin de dediğiniz gibi silikonu falan yedi ve bu şekilde çıkıyor.Umarım önemli bir şey değildir.
Bizleri de bu konuda habersiz bırakmayın.

Sabah uyandığımda baktım dışarı atmış :) yarım saat aramama rağmen bulamadım o maddeyi akvaryumda umarım tekrarlanmaz. İlginiz için teşekkür ederim :)

Hadi geçmiş olsun :D
Bizlerde sizin afacan sayesende yeni bir olay görmüş olduk :D

Geçmiş olsun, inşallah tekrar yememiştir :(

Geçmiş olsun. Çıkmasıda iyi şans :) daha büyük sorun olabilirdi.

Teşekkür ederim alakanız için:)

Geri