Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Arkadaş Gelse mi ?

bedra

Gümüş 1 Üye
50 lite akvaryumum var kuru alanım geniş ısıtıcım spot lambam filtrem var peki bir arkadaş daha alsam mı kapluşuma?

Tamamı büyük harften oluşan Mesaj,Konu Başlığı yasaktır. // furkan54ozan

Onlar sosyal hayvan değillerdir.Bir arkadasa ihtiyacları yoktur.Aldıgınız zaman büyük kavgalar olabiliyor.Kavgaların sonucu ölümlerle yada yaralanmalarla bitebiliyor.

bence kesinlikle gelmesin. Anlaşamazlarsa ayırman gerekecek, anlaşırlarsa bile o kadar çabuk büyüyolar ki seneye bu vakitler en büyüğünden akvaryum, diğer sene de o en büyük akvaryumdan bir tane daha gerekecek. maddi olarak zorlamasını bi tarafa bırakalım evinde yeterli müsait alan bile bulamayabilirsin.

ben tavsiye etmem çünkü benimkinlerde anlaşamıyorlardı sonra ben küçük olanı elime alırken büyük kafasını ısırdı çok üzüldüm ondan dolayı küçük olanla büyüğü ayırmak zorunda kaldım bence sen de aynı sorunu yaşama derim paytak :)

Kesinlikle alma , çünkü sana olan ilgisini kaybeder, tek başına büyütünce seni görünce deli oluyor :)

Bence Al paytak Çünkü Nede Olsa Yalnız Ben 2 Hafta Tek Besledim Sonra Gönlüm El Vermedi Peynir'e Pörtlek Aldım Mutlular Biri Dişi Biri Erkek Boyları Felan Aynı :) Çok Mutlular Bence Al...

Geri