Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Arkadasina yardim eden kaplumbaga

Yardımlaşmanın en güzel örneklerinden biri. Peki sizce kırmızı yanaklı su kaplumbağalarıda böyle birşey yapmayı düşünebilirler mi?

annelik iç güdüleri yok deniyor genelde. Bir üretici şu olaya şahit olmuş. Anne kaplumbağa yumurtasını suya bıraktıktan sonra yavaşça ağzına alıp kuru alana bırakmış :) bazen şaşırtabiliyorlar

ahaa kıyamam yaa :D bnmkile olsa dönüp bakmaz bile helal olsun xD ötekide bi teşkretseydi yahu :) ama insan seviniyor ya :D

büyük ihtimal bi şekilde dönerdi ama ondan daha büyükler dönemeyebiliyo hatta böle ölen çok kara kapluşu var hatta eskiden insanlar bildiğin işkence yapıyomuş çünkü kabuklarının iç kısmı çok lezzetli oluyomuş x/

Katılıyorum..hele canlı yem kullanan insanlara hiç tahammül edemyiorum :)

Kaplumbaga barinaginda bir resim vardi. Ülkenin birinde hangisi oldugunu hatirlamiyorum ama kaplumbagalari canli canli kesip yiyorlar. Barinagin sahibi çogu kez uyarmis, fakat bizim kültürümüz böyle canli kesilen hayvanlarin eti daha lezzetlidir cevabini almislar. Resimler çok dehset doluydu :(

Geri