Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Aydanım gitti =:(:::

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar kaplumbağam son 2 gündür iyi durumdaydı zorlada olsa elimle biraz yem yedire biliyordum ama bu sabah akvaryuma baktığımda filtrenin orda duruyordu elime aldım gözleri açıktı ama kolarıyla bacakları sarkıyordu nekadar dürtsem hareket etmiyordu bende gömmedim kuru alana koydum ama abim gömmüş. Aydanım gitti. Serkan yalnız kaldı . . :(

Size kaplumbağanızın hasta olduğunu ve ciddi bir tedaviye ihtiyacı olduğunu defalarca yazmıştık :(
Başınız sağolsun :'(
Yanına yeni bir kaplumbağa almayın.
Yeni bir acı daha yaşamayın.İlk önce elinizde kaplumbağanızı büyütün.

Elimdeki bayağı büyüdü yeni alsam kabul etmeyip parçalaya bilir biraz saldırganlaştı son günlerde.
Ayrıca tedavi için 3 farklı veterinere gittim hiçbiri nasıl tedavi edeceğimi söylemedi ortamı sıcak tut vitamin ver iyleşir dediler yaptım ama sonuç.

Umarım diğer kaplumbağanıza birşey olmaz.Eğer bir sorun olursa ben de Ankara'da yım.Kaplumbağanıza yardım edebilirim.

Bu kaplumbağamın bana alışması lazım 3 aydır benimle ama alışamadı çok korkak su ana kadar 3 kere kuru alanda gördüm onu beni görüncede indi hemen son 1 aydır çıktığını hiç sanmıyorum.

Geri