Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

balıklarım mantarmı

EMRE1991

SKF Delisi
canlı doğuran akvaryumum kurdum 2 hafta boyunca suyu hazırladım sonra gittim balıklarımı aldım ve iki balığım öldü 1 gün sonra sonra diğer balıklarımın ikisi mantar gibi oldu ama beyaz reng değil böyle grimsi renk seklinde mantar ilaçı kullandım bio marka çok iyi dediler ondan aldım ama halen duruyor aynı şekilde acaba su değişikliği oldu için deri defarmasyonamı uğradı resim cekemiyorum çok hareketliler ve iştahları yerinde günde bi kere yemlemiyorum ara ara öğün halinde pul yem kullanıyorum 1 tane mağara var bi tanede bitki var çok dallı canlı biktide almayı düşünüyorum ve pengasus köpek balığı alıcam içlerine beraber yaşıyorlarmış 70 cm 25 cm bir akvaryumda 9 tane canlı doğuran var dişi erkek 2 tane köpek balığı alıcam bide ufak akvaryumuma betta almayı düşünüyorum

Cvp: balıklarım mantarmı

Bu rengi almaları verdiğiniz yemlerle ilgili olabilir mi?

Benim ışık için gittiğim bir yerde ısıtma lambası balıkların rengini değiştirmişti ısıtma lambanız var mı? Varsa değiştirin o neden olmuştur ölümlerine yol açabilir...

ısıtma lambam yok sadece aydınlatmak için dalgız lambam var okadar onuda geceleri kapatıyorum zaten

Jadeite' Alıntı:
Bu rengi almaları verdiğiniz yemlerle ilgili olabilir mi?

yanlız ben balıkları aldım akşam birşey yoktu sonraki gün meydana geldi yani daha yem atmamıştım hiç mantardır diye mantar ilaçı kullandık 1 kutu bitti ama daha aynı duruyor

Noldu balıkların :) iyileşti mi

Geri