Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bayağıdır hasta

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar benim küçük kapluşum ali 15-20 gündür yemek yemiyordu zaten uzun zamandır ondan ayrıydım ben ona ilk başta yem attım 2 gün yedi ondan sonra 5 gün yemedi şimdi ağzından sümüksü şekilde kusuyor nedeni nedir acaba ama.Birde genelde vaktini kuru alanda geçirmesine rağmen aşırı derecede hareketli birde zıplıyor elime alıp yere koyuyorum 2-3 sayniye bekleyip birkere zıplayıp kaçıyor kısacası yem yememe ve kusma dışında bir sorunu yok sizce sümüksü kusma ne ve yem yememe sorunu nedir.

Cvp: Bayağıdır hasta

Kullandığınız yemi değiştirmenizi tavsiye ediyorum. Birde ısıtıcınızı birkaç günlüğüne birkaç derece arttırın.

Bence bir veterinerin görmesi lazım. Çok geçmiş olsun :(

Umarım biran önce sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun...

Umarım iyileşir arada kusuyomuş gibi ağzını felan açıyor. :(

kusma süreci devam ediyormu ? sıcaklığı biraz arttırıp farklı besinler denedinizmi ?

Geri