Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

su kaplumbagası suyu kaç derece olmalı ?

bilgemurater

Yeni Üye
30 dereceye ayarlardım kırmızı yanaklı su kaplumbagasını hobi olarak besliyorum 2 adet 1 yavru kaplumbaga digeri yetiskin kaplumbaga günlük 3 adet yem veriyorum pellet yem 3 adet kücük kaplumbagaya 5 adet büyük kaplumbagaya tavsiyeniz nelerdir neler olsa daha iyi olurdu beslenmesi için kaplumbaganın ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Foruma hoşgeldiniz.

Maksimum 28 dereceye ayarlayın. Yalnız kuru alanda ısıtma lambası ile desteklenmeli. Isıtma lambası var mı?

Baştan kuyruğa kabuk boyu kaç cm hayvanların?

Akvaryumun ölçüsü nedir?

Kullandığınız yem ne marka?

Foruma hoşgeldiniz.

Maksimum 28 dereceye ayarlayın. Yalnız kuru alanda ısıtma lambası ile desteklenmeli. Isıtma lambası var mı?

Baştan kuyruğa kabuk boyu kaç cm hayvanların?

Akvaryumun ölçüsü nedir?

Kullandığınız yem ne marka?
30 derece ayarladım su ısıtıcısı olarak akvaryum ısıtıcısı koydum 50wat akvaryum kücük boy https://www.google.com/search?q=küc...iw=1280&bih=907&dpr=1#spd=3933086971486410992 su model resimdeki tip kücük boy resimdeki fiyata deyil daha uygun fiyata almıstım yavru su kaplunbagası içine kaydum ökcüsü nasıl ölce bilirim metro ilemi cetvel ilemi ? japon balıgı yemi kullanıyorum kaplunbagada ucuz ve kullanıslı mısır unu icerkli bitkisel probiyotik yem pellet japon balıgı yemi 1kg sade kullanıyorum aldım ben kaplunbaga hariç balıkta besliyorum 2 adet 1 japon balıgı 1 adet teleskop balıgı 1 adet te kaplunbaga kırmıız yanak toplum 4 adet hayvan besliyorum önerileriniz icin tesekür ederim 28 derece dediniz iyi forumlar

Cetvel ile düzleme ölçün. Akvaryumu da ölçün hangisini dediniz anlamadım. Bir sürü resim var orada.

Diğerlerini sonra anlatayım.

Geri