Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bedelsiz 4 Kapluş

eisenstein

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar uzun bir süre yurt dışında bulunucağım için özen ve sevgiyle baktığım 4 tane kapluşumu , Bilinçli bi şekilde bakıp onlara güzel bi yuva sağlayabilicek , kaplumbağa bakımı konusunda bilgi sahibi birine herhangi bir ücret ödemeden vericem. Benim için önemli olan onların iyi bakıldığına emin olmak.

Bursa içinde ikamet eden yada bursadan alabilicek arkadaşların dikkatine..

Cvp: Bedelsiz 4 Kapluş

4 Kaplumbağayı birden alabilecek olur mu bilmiyorum ama üzüldüm onlar adına.. Ayrıca konunuzu mailto:/forum/Konu-alim-satim-ilanlarini-acmadan-once-okuyun.html buraya göre düzeltirseniz iyi olur

boyunu cinsini yaşını ve sizin bakım şartlarınızı söylerseniz bide resim koyarsanız düşünebilirim

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ama yeni bi ev buldum onlara daha doğrusu evlerini komple bakabilicek birine verdim . Ben kapluşları alalı 7-8 ay civarı oldu , ilk aldığımda 50 Kr büyüklüğündelerdi şimdi ise bi avuç içini doldurucak kadar büyükler. 120 lt bi poludaryumları vardı uvb , atman 3335 dış filtre lav taşı kuru alanları 100w ısıtıcıları mevcuttu sürekli sera raffy I , raffy P ve Raffy Mineralle besledim . Suları 28 derecede sabit idi yani elimden geldiğince iyi bakmaya çalıştım . Yaşam ortamlarını komple vericeğim içinde içim rahat açıkçası :)

Geri