Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bende döndüm :(

MissSevda

SKF Delisi
Maaalesef tatilden bende döndüm arkadaslar :( Türkiyeye bukadar az bir sürede bukadar çabuk alistiktan sonra geri dönmek zor oluyor. Karar verdim ben yurt disinda artik kalamicam, bu sene okul bittikten sonra arkama bakmadan buradan kaçip Alanyaya yerlesecem. Yurt disi kadar igrenç bir yer yok ya, bir sene daha dayanmam gerek bunu nasil basaricam bilmiyorum. Cinnet geçirip birilerine saldirmazsam iyi :D. Alanya süperdi gerçekten sabah aksam gezdik öglenleri full deniz.

Katılıyorum ya :) Alanya çok güzel :)
Bende öğlenleri denizdeydim.Akşamları gezmeye çıkıyorduk :)
İnşallah en kısa zamanda istediğin olur ve yerleşirsin Alanyaya :)

Istanbul ve sivas okadar eglenceli degildi ya. Zaten dügünümüz oldugu için çarsidan gelmedik. Yani okadar gittikki artik çarsida kaybolmak imkansiz hale gelmisti. Yillardir hayalini kurdugum birseyde yaptim, kikirdagima küpeeee. Sonradan çok acidi ama degdi.

Geri