Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

benim yarışma önerim (ilgilenirseniz sevinirim)

hayvan_sever

Gümüş 1 Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim bir yarışma önerim var. Yetkili kişilerin ilgilenmesini rica ediyorum. Şimdi yarışmaya geçelim. Emre abinin (AEK) açtığı bir konu vardı. Kounun adı "benim ufaklılar ve evleri''. Orada bir kaplumbağanın (edi ya da büdü) el salladığı bir fotoğraf vardı. Cem abide bu fotoğrafı bir yarışmaya gönder çok güzel demişti. Bende onun bu sözünden ilham aldım. Güzel fotoğrafların yer aldığı ve en güzelinin arandığı bir yarışma istiyorum. Ödül olarak simgelik bir madalya olabilir. Ödülü değerli kurucumuza bırakıyorum. Jüri üyelerinin uygun görürseler cem abi ve emre abi olmasını rica ediyorum. Bana layık görürseler onur duyarım onlarla jürilik yapmaya. Tabi yarışmanın olması için yeterli katılım olması gerekir. Yarışma başlamadan önce bir katım listesi hazırlarız. İsteyenler adını yazdırır. Yeterli katılım olursa yarışmayı hayata geçiririz. Gerçekten bu sitede bir yarışmamın olmasından büyük onur duyarım. Şimdiden teşekkürler.
Bu arada yarışma hayata geçse sevinirim, ama geçmesede kararınıza saygı duyarım.
:133::133::133::133:

Cvp: benim yarışma önerim (ilgilenirseniz sevinirim)

Zaten labi birşey diye biliyorum.

mailto:/forum/Forum-yarismalar-ve-sonuclar.html

Yazamamışım. Zaten olan birşey diye biliyorum.

Bu arada yarışma hayata geçse sevinirim, ama geçmesede kararınıza saygı duyarım.
:133::133::133::133:

evet anket olabilir. Onun dışında bu yarışmanın bir farkı var yarışmacı resmin altına el sallıyor kavga ediyor gibi bir ifade yazacak bu ifadelerden hangisi resmiyle en alakalı ise o kazanacak yani kaplumbağaların hareketleri gerçek yaşamdan bir harakete dönüştürülecek tabi yarışmanın hayata geçmesi için "byteorist" in yani kurucumuzun bu konuyla ilgilenmesi gerekiyor ki sonuçta hayata geçirecek kişi o:133::133::133:

Güzel düşünmüşsün. Benim ufaklığın resminden esinlenmende ayrıca ilham vericiliği açısından beni mutlu etti :)

Yarışma yakında olacak tabiki. Son bahar gibi düşünüyoruz. Formatı tam kararlaştırmadık ama benim kişisel fikrim akvaryum yada kuru alanda yakalanan güzel pozlar ile katılınması. Örneğin benim el sallayan gibi. Hayvanları dışarda resmedip rezil etmeye gerek yok.

çok haklısın emre abi onlara bir yarışma için işkence çektirmek doğru olmaz peki jüriler kimler olacak ya bana yarışma hakkında ayrıntılı bilgiler verseniz kendi yarışmamın kurallarını öğrenmek isterim ayy bu çok gurur verici birşey ayrıva emre abi ve tabiki edi size çok teşekkür ederim

Anket sistemi olursa,jüri olarak bütün üyeler olabilir :133:

anket tabi iyi bir fikir ben şöyle düşünmüştüm seçeceğimiz 3 jüri üyesi oylama için elemeler falan açıklasın örneğin 20 foto içinden oylamayla en iyi onu seçelim ve bu on resmi jürler açıklasın daha sonra 5 ve en sonunda 1. ödül olarak bir simge gibi bir ödül olsun

Oylama sistemi yapılıyor. Jüriye gerek kalmıyor. Halihazırdaki yöneticiler başvuruların uygunluğu ve yarışma esnasındaki uygunsuzlukları değerlendirip yaptırım uyguluyor. Herkes 1 oy kullanabiliyor ve oy kullanacak üyelerin belli bir mesaj yani yorum adetine ulaşmış olması gerekiyor. Yani sitede aktif olması gerekir.

hımmm anladım yeni üye olduğumm için sistemi bilmiyordum çok mantıklıymış sistem çok sevindim yaaa belki bende katılırım yarışmaya

Geri