Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Best Exotics Yurtdışı Sipariş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecemkoten

Bordo Bereli
Arkadaşlar şuanda Best Exotics firmasının sahibi Emrah beyle görüşmüş bulunmaktayım.
Sabahtan beri sürekli irtibat halindeydik Emrah beyle çok yardımcı oldu. Ve indirebiliceğimiz en düşük fiyatlara indirdi kendisi.

Belirtmek isterim ki diğer başlıkta verdiğiniz linkteki sitelerle telefon ve mail yoluyla irtibat kurdum. Kaçar bir şekilde getiriyorlar. Ve türkiyedeki kargo firmaları onlarla çalışmadıklarını söylüyor. Yani siteler bana düzmece gibi geldi.

Best Exotics gerçekten bunların dışında güvenilir bir firma. Emrah bey bana nasıl yolculuk ettiklerini bile ayrıntılı bir şekilde aktardı. Yaklaşık 3 gün boyunca uçakla aktarmalı seyahat ediyorlarmış. Amerikadan buraya geldiğinde yaklaşık 3 gün kadar kendi karantinaları altında tutuyorlarmış ki kaplumbağalar hastalanmasın.

Şimdi gelelim toplu sipariş planımıza. Emrah bey bize verebileceği en düşük fiyatları verdi. Ama bu toplu siparişten dolayı değil. Toplu siparişin bize kazandıracağı şey 15 gün içinde kaplumbağaların elimizde olması olucak. Eğer bireysel sipariş yaparsak yılbaşına anca elimizde olucaklar.

Yani verilen fiyatlar 10 kişiden az bile olsak yine aynı değişmeyecek. Emrah beyin belirtmemi istediği şey fiyatların yalnızca bu seferlik böyle olucağı. Aynı zamanda fiyatların bu site dışına taşınmamasını istiyor kendisi. Normalde bu fiyatlardan satış yapmıyolarmış çünkü. Sizden ricam yarına kadar bu toplanma işini halledip bu konuyu silmemiz.

Fiyatları vermeden önce belirtmek istediğim en önemli şey ;

Lütfen bu işi ciddiye alan, gerçekten iyi bakabilicek ve siparişten sonra parayı teslim etme konusunda sıkıntı yaşamayacağımız insanların bu işe girmesi. Çünkü Emrah beyle bu işi konuşan ayarlayan benim ve zor durumda kalmak istemiyorum.

Şimdi size fiyatları belirtiyorum ;

- Mississippi Map Turtle cb. babies
- Musk cb. babies
- Musk Adult
- Mata mata 10-12 cm
- Razorback Musk cb. babies
- Texas Map cb
- Eastern Painted
- Western Painted
- African sideneck
- Florida softshell
-Common Snapping Turtle (Yalnızca 4 adet mevcut)

İstanbul içindekiler firmadan teslim alacaktır. İstanbul dışına otobüs ile firma gönderim yapıcak. Bu konuda İstanbul dışından bildiğim Arzu var. Onun dışında olanlar varsa bana belirtsinler.

Ücretleri havale yöntemi ile ödeyeceğiz. Ben kesin bir tane Mississippi Map Turtle alacağım.
Eğer istiyorsanız hangi türleri alacağınızı belirtiniz.

Hayırlısı olsun :)

Cvp: Best Exotics Yurtdışı Sipariş

Arkadaşlar konuyu kilitliyorum.Bu konuda ciddi olan arkadaşlar öm yolu ile Ecem Hanım veya bana ulaşabilirler.

Fiyatlar da almak isteyen arkadaşlar ile paylaşılacaktır.

Karar veren arkadaşlar en geç salı günü sabaha kadar bize ulaşmalılar.Salı günü firma ile görüşülüp istenilen türler bildirilecek.

Yarın bize kesin kararların bildirilmesi için son gün.Pazartesi akşam firmaya kesin kararlar bildirilecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri