Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

BIDIĞIM ÖLDÜ :((((

TostosBıdık

Bronz 5 Üye
Uzun süredir yoktum.Arkadaşlar sevimli bıdığımız sizlere ömür :( ne yazıkki 6 ocakta öldü aslında şu sebebten şüpheleniyorum.Ben ona akvaryum aldım ısıtcıda aldım ama fanusa çok alışmıştı akvaryumda rahat edemedi sanırım ısıtıcı bozuldu atmak zorunda kaldık bozulmadan önce bıdık hasta gibiydi yem yemiyordu yani bazen yiyordu bende ona sıcak su koyup fanusuna aldım böyle tırmanma şeyinin üstüne çıkıp bakınıyodu diye veterinere de götürmedim sonra bigün baktım kafasını fanusa yaslamış fanusu salladım salladım hareket etmedi o zaman öldüğünü anladım :((((((
SİZDEN TEK İSTEDİĞİM ÜŞENMEYİP BUNU OKUYUN BELKİ SİZİN KAPLUNBAĞANIZDA HASTA OLABİLİR(ALLAH KORUSUN) HEMEN VETERİNERE GÖTÜRÜN BEKLEMEYİN HATAYA DÜŞMEYİN

VE LÜTFEN BIDIĞA VE TÜM ÖLEN KAPLUMBAĞALARIMIZA BİR FATİHA OKUYALIM :(

TEŞEKKÜRLER :/[/i]

Cvp: BIDIĞIM ÖLDÜ :((((

Geçmiş olsun Irmak.Artık ömrü sizlere ömür :59: :'( :59: :'(

Teşekkür ederim Burcu attlattım gibi artık kafama takmamaya çalışıyorum.İnşallah orada mutludur onu hatırladığımda orda daha mutlu olduğunu düşünerek kendimi mutlu edebiliyorum sonuçta bi gün bizde ölücez bıdık çok şanslı bence :')

başın sağolsun ırmak, hayvanın ısıtıcı lambası yok muydu ?

keşke ilk belirtileri gördüğün anda hemen yazsaydın gereken çareyi bulabilir ve önerebilirdik.

Kayıp için üzüldüm :(
Keske ilk belirtilerde çaresine bakılsaydı.

Hocam lütfen bişey yazarken mantıklı yazın
tamam hayvanın ölümüne üzülmüşsünüz ama
hayvana fatiha okumak ne demek nerde duydunuz böyle bir şeyi

Bıdığım bitanem oda Bademin yanına gitti üzülme sakın orda daha mutlular kuzen seviyorum seni :(:':)59::ashamed0006::breh::':)59::59::59::59::59:

Geri