Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Billy Kanlı Şekilde Çişini Yaptı

darknight

Bronz 2 Üye
Az önce kötü bir olay oldu her zamanki gibi billy kuru alanda keyifleniyordu ben de elime aldım sevmek için tam o sıra billy nin kanlı şekilde çiş yaptığını gördüm çok üzüldüm.Önceden onun obezite olduğunu düşünüyordum ancak obez kaplumbağa resimleri görünce obez olmadığına karar verdim gayet sağlıklı görünüyor.Ayrıca billy çok hareketli bir kaplumbağadır.Neden böyle oldu bağırsağında bir problem mi var?

Cvp: billy kanlı şekilde çişini yaptı

Aklıma kanlı ishal geldi. Bir veterineri arayıp danışmanızda fayda var.

Bir veterinere danışın bence de, bağırsaklarında değilde böbreklerinde bir sorun olabilir,kuyruğunu da kontrol edin belki kan oradan gelmiştir..

evet öyle yapıcam şu anda bi veterinerin numarası yok ama yarın gidicem veterinere.Galiba çok yem yediriyorum ama ona rağmen beni görünce akvaryumda deliriyor.

tamam kuyruğuna da bakıyorum belki kuru alana çıkarken olmuştur bir şey.

Cvp: Billy Kanlı Şekilde Çişini Yaptı

aynı durum benimde başıma geldi birkaç ay önce veteriner kanlı ishal dedi ama bir ihtimal daha var kaplumbağanız 10 cm civarında ergen bir kaplumbağa ise cinsel organını dışarı çıkardığında oluşan bir yaralanma olabilir.
kaplumbağanızın boyutları nedir ve yanında arkadaşı var mı?

Cvp: Billy Kanlı Şekilde Çişini Yaptı

Evet belki cinsel organından olmuştur Billy büyük bir kaplumbağa ve akvaryumda yanlız değil.

Geri