Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

5.3cm kırmızı yanaklı yem miktarı

Atyxah

Gümüş 5 Üye
tetra reptomin sticks veriyorum kan kurdu şeklinde olandan 2 tane veriyorum sabah akşam ama galiba yetmiyor gibi çünkü artık çok istiyor veriyrum bidaha istiyor vermeli miyim 2 az mı 2.5 felan mı vereyim veya ara öğün mü ekleyeyim gammarus felan

Yemi 3 adete çıkarın. Başka yem yok mu?

çok pahalı olmayacak şekilde 200 liraya felan alabilirim en fazla

Sera raffy p ve herhangi bir markanın gammarusunu alabilirsiniz. 6 cm kabuk boyuna gelince ek olarak tropical biorept w alabilirsiniz.

Sera raffy p ve herhangi bir markanın gammarusunu alabilirsiniz. 6 cm kabuk boyuna gelince ek olarak tropical biorept w alabilirsiniz.
gammarus var zaten de markasız kötü olanlardan onları arada sırada veriyorum elimden çıkarmak için gammarus harici olursa daha iyi olur

Yavru hayvanlar protein ağırlıklı beslenir onun için gammarus gerekli.

Son düzenleme:
Eğer gammarus açık poşette ise onu kullanmayın. Bayat yada parazit yumurtası taşıyor olabilir. Kapalı kutuda alın.

Kutuda gammarus alın.

3. Yem olarak omega one juvenile turtle sticks veya dajana gammarus sticks yemi alın.

Kutuda gammarus alın.

3. Yem olarak omega one juvenile turtle sticks veya dajana gammarus sticks yemi alın.
gammarusum petshoplarda plastik kutuda satılanlardan zaten az kaldı 4 5 gün sürekli versem biter 2 yeni yem önerirseniz güzel olur toplam fiyatı 250yi geçmeyecek kadar felan

Bu önerdiklerime bakın. Fiyatlarını bilmiyorum. Çok düşük fiyatlarda olanlarda kaliteli yem değil.

Bu önerdiklerime bakın. Fiyatlarını bilmiyorum. Çok düşük fiyatlarda olanlarda kaliteli yem değil.
önerdiğiniz omega one juvenile turtle sticks yerine pellets versiyonunu alsam olur mu hem bölmeye uğraşmam hem de daha kolay yer diye düşündüm sanırım biraz daha sertmiş ama yiyebilir mi

bir de attığınız marka gammarusu mu alayım

almamı önerdiğiniz bir site var mı yoksa kafama göre bulduğum bir yerden alayım mı

Genelde atakan petshoptan ve juenpet marketten alışveriş yapıyoruz.

Sert yemleri gagaları henüz sertleşmediği için yemeleri zor olur.

Kaliteli markalar omega one, tetra, sera, tropical, jbl, prodac bunlar en iyi yemler. Dajana bir alt kalitede ama çoğu yemden üstündür. ahm yemi de bu gruba koyabiliriz. Gerisi de daha alt seviye ucuz diye satılıyor.

Geri