Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bize Ulaşın Butonu

melisa ecem

Bronz 3 Üye
Pardon bize ulaşın butonu nerede acaba mobilden yazıyorum da gereksiz konu kirliliği yapmak istemezdim ama kendi konuma yorum yapamıyorum.

Bilgisayar modunda. Cepten giriyorsan aşağıdaki tam sürüme geç yazısına bas o sayfada yazıyor.

Cvp: Bize Ulaşın Butonu

Melisa telefondan giriyosan sayfanın en altinda tam sürüme geç var ona gir ondan sonra yukarda bize ulaşın yazısını görceksin

Cvp: Bize Ulaşın Butonu

Bu kadar uğraşmanıza gerek yoktu aslında zaten diğer konunuzda size mail gönderdiğimi ve oradan konuşabileceğimizi söylemiştim

Ana ve alt konulardaki başlıklara girdiğinde buradaki "yeni yorum gönder" butonu gibi "yeni konu" butonu vardır.

Cepten anasayfaya girmek için baştaki büyük yazıya tıkla anasayfaya dönersin.

Yine konu açamazsan ilgili bir konuya sorunu yaz ben yeni konu başlığı ile konu açarım.

Geri