Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bizim Akvaryum

Barbie-sena06

Altın 1 Üye
Merhaba arkadaşlar. Bizim akvaryumda japon balıkları ve melek balığı var. Çok seviyoruz.Akvaryumumuzu renklendirdiler/canlandırdılar. En kısa zamanda yani yakında 6 tane daha değişik türde balık alarak akvaryumu 10 balık yapmak ve çoğaltmak istiyoruz.Ama lepites almaktan korkuyorum açıkcası. Çünkü çok da değil azda değil ama bizim akvaryum orta bu yüzden 100-200 yavru doğuran bu balığı galiba bizim akvaryum taşıyamaz. Neyse iyi günler,yorumlarınızı bekliyorum :shuriken: :fear: :haha:

Cvp: Bizim Akvaryum

balıklarda çeşide gidildiğinde boy açısından fazla farklı hayvanlar tercih edilmemeli. ayrıca akvaryum kapasitesini aşacak sayıda da olmamalılar.

bu arada sena eski konulara bak ama mesaj yazma. ayrıca sabit olan bu yazı tipini kullan. renklere, yazı boyutlarına ve büyük harflere girme. bunları forumun kurallarından öğrenebilirsin aksi halde uyarı cezası alacaksın.

biz yönetim olarak her konuya bakmak zorundayız. cevap verme yanında imla hatalarını da düzeltiyoruz. gereksiz mesaj kalabalıkları bizim zamanımızı alıyor. bu suretle aciliyet gerektiren üye mesajlarına cevap yazmamız da gecikiyor. bu konuda biraz hassasiyet istiyoruz. iyi forumlar.

Gerçekten çok özür dilerim Cem Bey.Lütfen beni forumdan atmayın.Daha yeni üyeyim ve burayı çok seviyorum.Bilmiyordum,bir daha olmayacak :59:

uyarı cezası aldığın puanlardan olur. limit aşımı uzaklaştırma gerektirir. forumdan atılmanın sebepleri farklıdır. kurallarda açıklamalar verilmiştir. atma durumu söz konusu değil sadece biraz dikkat.

cem abicim kendimi tanıtalım bölümü için yeni bir bölüm açmıştım kendimi tanıtıyordum bu gibi konularda zamanınızı alan konulara mı giriyor eğlence bölümü için açılan konular :ff::ff::ff:

hayır zeynep normal işleyişte bu var zaten. normal yazı düzenleri haricinde olanlar, sorunun hallolduğu, önemini kaybetmiş ve muhatabının aktif olmadığı eski konuların canlandırılması kastetdiklerim içerisinde forum kurallarında ayrıca yapılıp yapılmaması gereken açıklamalar var.

Tamam güzelimde :whistling: japon balıkları ve melekler nasıl bir arada yaşıyor mu ki??? :dontgetit:

Geri