Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu yem uygunmu ?

Ege&Cappy

Bronz 5 Üye
Merhaba arkadaşlar ben bugün bir yem buldum ve aldim kaplumbagam için. Ama yem uygunmudur bilmiyorum bir yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 16215868652618383376454433179677.jpg
    16215868652618383376454433179677.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 9
Arkadaşlar linki yanlışlıkla koydum modlar düzeltebilirmisiniz

Bu yem markasını hiç görmedim ama resimde de gözüktüğü üzere bu bir su kaplumbağası yemi. Vermeyi deneyebilirsiniz ama yese bile ona özel yemlerden almalısınız.

Sera vital, jbl agivert gibi.

Bu yem markasını hiç görmedim ama resimde de gözüktüğü üzere bu bir su kaplumbağası yemi. Vermeyi deneyebilirsiniz ama yese bile ona özel yemlerden almalısınız.

Sera vital, jbl agivert gibi.
Tamam benim su kaplumbağam da var o zaman bunu ona verir,Everest (kara kaplumbagam) yeni yem alırım. Tesekurler

Arkadaşlarım bana su kaplumbağlarımı hediye olarak aldıkları zaman yanlarında bu yemi vermişlerdi. Yeşil stick yem sanırım. Başlarda yemiyorlardı ama 6 cm kabuk boyundan sonra yemeye başladılar. Tabii diğer yemlerimle birlikte çeşitlilik olsun diye veriyordum. Çokta seviyorlardı. Eğer yeni alındıysa veya güzel muhafaza edildiyse kullanabilirsiniz.

Geri