Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bursa da kaplumbağa sahiplenmek istiyorum

Hakan Borazan

Yeni Üye
Yavru kaplumbağa sahiplendiren varsa Bursa da alabilirim. Ekipmanlarım var ama petshoplarda kaplumbağa bulamıyorum yasaklanmış galiba.

Cvp: Bursa da kaplumbağa sahiplenmek istiyorum

Hakan Borazan' Alıntı:
Yavru kaplumbağa sahiplendiren varsa Bursa da alabilirim. Ekipmanlarım var ama petshoplarda kaplumbağa bulamıyorum yasaklanmış galiba.
Hakan bey ben iki kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. iş ve okul dolayısıyla artık bakamıyorum. Yaklaşık 6 yaşındalar. fakat gayet sağlıklılar şimdiye kadar hiçbir hastalık, vs. geçirmediler. eksik ekipmanınız varsa ısıtıcı filtre gibi onlarda elimde mevcut. Düşünürseniz fotoğraflarını yollayabilirim.

Geheimnis' Alıntı:
Hakan Borazan' Alıntı:
Hakan bey ben iki kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. iş ve okul dolayısıyla artık bakamıyorum. Yaklaşık 6 yaşındalar. fakat gayet sağlıklılar şimdiye kadar hiçbir hastalık, vs. geçirmediler. eksik ekipmanınız varsa ısıtıcı filtre gibi onlarda elimde mevcut. Düşünürseniz fotoğraflarını yollayabilirim.

Bursadaysaniz olabilir

Hakan Borazan' Alıntı:
Geheimnis' Alıntı:

Bursadaysaniz olabilir

evet bursadayım

Geri