Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Byteorist'ten üyelere duyuru!

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Bildiginiz üzere bir süre önce sukaplumbagasi.com u sitemiz üyelerinden ve zamanında moderatörlükte yapmış 4 yıl aynı sıralarda okuduğum sevgili dostum Kubilay'a devretmiştim.

İlk başlarda siteye ziyaretçi olarak gözlemlerken yapılan teknik hatalar ve moderasyon sorunları gözüme çarptı ve bir moderatör gibi haftalarca moderasyon yaptım.Son olarak siteye dair yaptığı yanlış bir anlaşma sonrası sinirlenerek (domain ve hosting) hesabı üzerimde olan siteyi tekrardan kendim devraldım.

Siteye geri dönüşümle birlikte tekrardan moderatör alımı,ödüllü fotoğraf yarışmaları ve ekip alımı yapacağız.

Hezaman olduğu gibi herhangi bir durumda bana mail/msn " [email protected] " hesabımdan ulaşabilirsiniz

Saygılarımla,
Ahmet KARAKURT

Geri