Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Canlı Bitki

MrsMirage

Bronz 5 Üye
Bende "Anubias" (akvaryum hobicileri bilir) olarak canlı bitki var onu koyuyummu yoksa koymayımmı ilk başta yerler diye koymamıştım ama yemezler garantisi verirseniz koyarım ama yerler diyosanız cansız bitki de var onu da koyabilirim tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

MrsMirage' Alıntı:
Bende "Anubias" (akvaryum hobicileri bilir) olarak canlı bitki var onu koyuyummu yoksa koymayımmı ilk başta yerler diye koymamıştım ama yemezler garantisi verirseniz koyarım ama yerler diyosanız cansız bitki de var onu da koyabilirim tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Akvaryumda birbirilerini bile yiyorlar bitki 100% yenir

Canlı bitki koymak istiyorsanız su mercimeğini tavsiye ederim, acıktıkları zaman yemeleri de sorun olmaz herhangi bir zararı olmadığı için.

aragorn' Alıntı:
Canlı bitki koymak istiyorsanız su mercimeğini tavsiye ederim, acıktıkları zaman yemeleri de sorun olmaz herhangi bir zararı olmadığı için.

Katılıyorum.Bende su mercimeğini koymanızı tavsiye ederim.

kromking.' Alıntı:
cansız kesinlikle koymayın yemeye çalışırlar

Herseyi yemeye çalisacaklardir ama bir zaman sonra yenmeyecek birsey oldugunu anladiklarinda baska amaçlar için kullanmaya baslarlar. Ben koymanizi kesinlikle tavsiye ediyorum bizimkiler bitkilerin üzerinde uyuyorlar.

plastik veya yapay fakat kansolojen . kesinlikle tavsiye etmem balığınız için alın

Geri