Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Cinsi ne?

banyoterligi

Bordo Bereli
https://www.youtube.com/watch?v=1Qhf47cp7YA&feature=related Bu kaplumbağanın cinsini bilen varmı? BEnekli gibi duruyor ama sanırım kara kaplumbağası. Çopk güzel kabuk desenleri var maşallah

Bu bir kara kaplumbagasi. Burada yalnizca banyo yapiyor. Yaygin tur dedigimiz (latince adini hatirlayamiyorum) turden.

Benekli kaplumbagalarla alakasi yok :)

Cvp: Cinsi ne?

Evet kara kaplumbağası oldugunu tahmin etmiştim elleri yüzcek gibi değil. Gerçekten tatlı bir kaplumbağaymış hapşırması bile sevimli :smile:

Video da görmüş olduğun ırk tesudo hermanni boettgeri dir. Menşei italya veya ispanya olabilir. Benim çiftliğimde var eğer almayı düşünürseniz.

Tosbağahayvanüretim' Alıntı:
Video da görmüş olduğun ırk tesudo hermanni boettgeri dir. Menşei italya veya ispanya olabilir. Benim çiftliğimde var eğer almayı düşünürseniz.

hangi şehirdesiniz acaba ?

Geri