Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çizgili istiyorum

EverDEbo

Gümüş 5 Üye
Yavru kaplumbağam yalnız ve ona en iyi arkadas çizgili olacağını düşünüyorum eğer varsa bildiğiniz bir yer veya sahip lütfen bana dönüş yapsın

Cvp: Çizgili istiyorum bulunn

Farklı tür tavsiye edilmiyor ve bahsettiğiniz tür yasal değil malesef.

BENDE ARIYORUM BULAN VARSA BANA ULAŞSIN 0 530 252 72 93

RE: Çizgili istiyorum bulunn

Çizgili ile res bir arada olmaz çizgili sakin res yırtıcıdır. Farklı ısı değerlerinde yaşarlar. Farklı kumlar kullanılır.

ben selanik pet shopda resle softshelli bir akvaryumda bakıyolar hiç kavga yok

Cvp: Çizgili istiyorum

EverDEbo' Alıntı:
Yavru kaplumbağam yalnız ve ona en iyi arkadas çizgili olacağını  düşünüyorum eğer varsa bildiğiniz bir yer veya sahip lütfen bana dönüş yapsın

Facebook'taki Kırmızı Yanaklı Su Kaplumbağası(Red Eared Slider) isimli grupta Aysun Topaloğlu isimli kullanıcının yapmış olduğu paylaşımda yer alan görsellerden biridir.

mailto:/nMk4EV.jpg

İlerleyen zamanlarda problem yaşamamak ve problem yaşadığında ekstra masraf yapmamak için farklı türlere aynı sistemde bakma.Sevimlilikleri yüzünden canlıların kaderiyle oynama.

yarhasan' Alıntı:
ben selanik pet shopda resle softshelli bir akvaryumda bakıyolar hiç kavga yok

Gördüğün evcil hayvan dükkanı,yerden haliyle maliyetten kurtarmak ya da tamamen bilgisizliğinden bu şekilde kaplumbağaları bir arada barındırıyor.Bunu bir kriter olarak değerlendiriyorsan;burada hepimiz vaktimizi boşa harcıyoruz demektir.

Geri