Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Cumberland veya Yellow Belly Arıyorum.

Çitlembik0216

As 5 Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Cumberland veya Yellow Belly slider'ı olan arkadaşlar yavru (en fazla 5-6 cm olması şartıyla) bana buradan ulaşabilirler.

Bahsettiklerim Res'in aynısıdır fakat yanaklar sarıdır. Kabuktada farklılıklar olabiliyor.

Satmak isteyen olursa öylede alabilirim problem yok Teşekkürler.

Cvp: Cumberland veya Yellow Belly Arıyorum.

Çitlembik0216' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Cumberland veya Yellow Belly slider'ı olan arkadaşlar yavru (en fazla 5-6 cm olması şartıyla) bana buradan ulaşabilirler.

Bahsettiklerim Res'in aynısıdır fakat yanaklar sarıdır. Kabuktada farklılıklar olabiliyor.

Satmak isteyen olursa öylede alabilirim problem yok Teşekkürler.

nedenki kırmızı başlıların arasında çok bir fark yok gerek yok  :ff:

Güncel.

Arkadaşlar, listeye softshell de eklendi bilginize... Kargo vs. Yoluyla gönderenler iyi kargolama seklinde gerekli her türlü masraf karşılanır gerekirse fazla fiyat çekin hiç önemi yok..

Not= Softshell ise 2 değil 1 tane..

görürsem haber veririm bu ara pet shop gezmesi yapıcam.

nick burns' Alıntı:
görürsem haber veririm bu ara pet shop gezmesi yapıcam.

Kerem abi çok memnun olurum 20-25 gün içinde akvaryum tam kurulmuş olacak çünkü

20-25 gün? bakteri için diyorsan bakteri aşılaması da yapabilrsin dış filtrene; tanıdığın güvendiğn akvaryum sahbinden alıcağın akvaryum suyu yada sera ntirivec vs gibi ürünlerle

halledebilirsin

nick burns' Alıntı:
20-25 gün? bakteri için diyorsan bakteri aşılaması da yapabilrsin dış filtrene; tanıdığın güvendiğn akvaryum sahbinden alıcağın akvaryum suyu yada sera ntirivec vs gibi ürünlerle

halledebilirsin

Hayır hayır, Ürünleri tam tamına temin etme sürem(Dis filtre,kum, kuru alan  vs) 

Tabi hayvanı bulabilirsek bu süreyi bir şekilde kısaltabilirim.. En kötü 5-6 gün idarelik bir kap vs ayarlarım.

ha tmm sadece sordum bakteri kültürü otursun diye mi yapıyorsun diye

nick burns' Alıntı:
ha tmm sadece sordum bakteri kültürü otursun diye mi yapıyorsun diye

Yok abi aslında yapabilirim ama o zaman çok beklemem gerekir bizim canavarlar biraz daha dayanıklı çok sükür balıklara göre ama yinede yapmakta fayda var.

Geri