Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Denizli Çamlık

thor

SKF Delisi
Merhaba arkadaşlar bu gün gezerken çektiğim fotoğrafları paylaşmak istedim.Burası Denizli Çamlık
kaplumbağalar için çok güzel bir alan eskiden balık besliyordu devlet fakat artık kaplumbağaların yeri geniş ve güzel.

mailto:/img21/7892/adszvzf.jpg

mailto:/img98/5795/adsz135.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mailto:/img444/5406/fgfgnv.jpg

mailto:/img854/8767/adsz57857.jpg

Cvp: Denizli Çamlık

Çevre halkı için güzel olmuş. Umarım önüne gelen besleyemediği kaplumbağayı oraya bırakmaz.
Ortamları kış aylarına uygun mu? Geniş açıdan foto varsa başka resimlerde görmek güzel olur.

Kış ayında pek uygun değil gibi ancak kar yağdığında girebilecekleri bir ev var.

Ne güzel güneşleniyorlar :)
Boyut ve doğallık olarak çok güzel olmuş. Havalar soğuduğunda bir yolunu bulup dahada uygun hale getirirler umarım.

Sıcaklık olarak bilgim yok ama su temizliği genelde iyi eskiden balık ve ördekler vardı artık kaplumbağalar.Ben 6 adet kaplumbağa gözlemledim.Su sıcaklığı soğumaya başlamış olabilir sabah güneşliydi hava şimdi hava yağmurlu.

İlginç şekilde bazen zorlu yaşam koşullarına da ayak uydurabiliyor hayvanlar. Soğuk havaları kış uykusuna yatmadan geçirmeleri imkansız. Ama sıcak havalar için çok güzel bir ortam :)

Tabi yem veriyorlardır markalı yemlerde olmasada poşetlerde satılanlardan verirler herhalde bende ara sıra gittiğimde karides falan veririm.

bende denizlide yaşıyorum ve gittim gördüm ama kaplumbağalar için orda tek bir sorun var o yerin suyu dağdan gelio kapluşlar için bence soğuk

Bu resimlerde gölün son halinden.
mailto:/mj9taw.jpg
mailto:/6qg092.jpg
mailto:/34q9veg.jpg

pardon fotoğraflar diyecekdim

Geri