Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ahm turtle sticks

amazingvoltaa

As 5 Üye
ahm turtle sticks alin demistiniz yesil kapakli sundan buldum tasarimi farkli sanirim sadece aliyorum bundan?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-09-01-12-14-18-31_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg
    Screenshot_2023-09-01-12-14-18-31_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg
    246.1 KB · Görüntüleme: 7
Hayvan yiyemezse ikiye kırıp verin . Taş konusunda ise şuana kadar ahm nin bir sürü yemini aldım hiç birinde taş çıkması gibi bir sorunla karşılaşmadım . Diğer ucuz markalardan çıkıyorsa onları bilmiyorum.

Hayvan yiyemezse ikiye kırıp verin . Taş konusunda ise şuana kadar ahm nin bir sürü yemini aldım hiç birinde taş çıkması gibi bir sorunla karşılaşmadım . Diğer ucuz markalardan çıkıyorsa onları bilmiyorum.
Aslında çıkan taş değil yem makinesindeki tortu gibi şeyler çift yapışık yemler gibi. Ahm dahil 2 ucuz marka kullandım ikisinde de vardi ama ahm daha alınabilir diğerine göre sadece formu bozulmamış stickleri ayirarak vermek lazım

yiyebiliyo daha yeni ahm verdim

Geri