Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Durgunlaştı!

paolo nutinitr

Altın 2 Üye
Paolo durgunlaştı bir anda.Suyu iyi.Altı pembemsi değil.Mantar yok.Kuru alan var kabuk yumuşaması yok.2 gün önce durgunlaştı.Hiçbir şey yapmıyor.Sadece yüzüp alta iniyor.Ne olduğunu bilmiyorum.Gerçekten eski Paolo yok!

Cvp: Durgunlaştı!

Benim kaplumbağam da hasta olmuştu aynen böyleydi ve öldü. sana bu ilacı öneriyorum. İştahsızlığı hemen gideriyor.
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Ilaclar/Buyuk/JPM006507_L.jpg
Prodac Tartavit 30 gr
Kaplumbağa, kertenkele gibi sürüngenler ve kabuklu canlılar için büyüme problemleri, beslenme bozuklukları ve strese karşı sıvı besin

Benim kaplumbağam da ilk aldığım zamanlarda arada böyle oluyordu ama 1 2 haffta sonra düzeliyordu. HAreketli olduğu zamanlarda ne kadar yem verirsem anında hepsini yiyordu ama bazen günde 1 yem zorla yediriyordum. Ancak siz yinede vitamin mineral desteği yapın, akciğer enfeksiyonu belirtilerine iyice bakın, belki başlangıç evresi olabilir.

Altı pembemsi değil.Buralarda böyle ilaç satan yerler yok malesef ve veterinerde yok.Işığı açtım ve altında kurulanıyordu.Yemek yemiyor.Bakıcam eğer devam ederse zorda olsa bir veteriner bulucam. :(

Ya o ilaç işe yaramaz... Siz 3-4 gün bekleyin. Arada yapıyorlar böyle.

Tabii ki :) Bilgi.aldigim.çok bilgili veteriner var. Çokta degisik ve etkili tedavileri.var

Tamam sağol. :)Keşke burda da öyle veterinerler olsa hepsi baytar!Umarım bir sorun çıkmaz Paolo'da.

Geri