Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Edi ile Büdü yü Sahiplendirmem Gerekiyor.KIRIKKALE

Kemal71

Yeni Üye
2 Adet kırmızı yanaklım Var.Yaşları nedir bilmiyorum bana geldiginde Bir kabın içindeydi.Neyseki zananla bilgi edinip az da olsa teraryum kurdum fakat Akvaryumlari kucuk oldugu icin Yeterli alan olmadigindan Birbirlerine zarar verdiklerini farkettim.En kısa zamanda Yeni bir yiva bulamazsam Doğaya bırakmak zorunda Kalacagım.Ne kadar durumlarina uzuluyo olsamda Onlar icin en iyisi bu olacak.
Kabuk boylari
Erkek olan :14 cm
Disi olan:12 cm
Civarindalar.Tam yaslarini bilmiyorum ama En az 2 senedir ben bakıyordum.Maddi durumum iyi olmadıgından dolayı Akvaryumu buyutme sansım da yok.Eger benim Zıpırlarada kendi yavruları gibi iyi bakacak bIrisi varsa Sahiplendirmek istiyorum.

Cvp: Edi ile Büdü yü Sahiplendirmem Gerekiyor.KIRIKKALE

Kemal71' Alıntı:
2 Adet kırmızı yanaklım Var.Yaşları nedir bilmiyorum bana geldiginde Bir kabın içindeydi.Neyseki zananla bilgi edinip az da olsa teraryum kurdum fakat Akvaryumlari kucuk oldugu icin Yeterli alan olmadigindan Birbirlerine zarar verdiklerini farkettim.En kısa zamanda Yeni bir yiva bulamazsam Doğaya bırakmak zorunda Kalacagım.Ne kadar durumlarina uzuluyo olsamda Onlar icin en iyisi bu olacak.
Kabuk boylari
Erkek olan :14 cm
Disi olan:12 cm
Civarindalar.Tam yaslarini bilmiyorum ama En az 2 senedir ben bakıyordum.Maddi durumum iyi olmadıgından dolayı Akvaryumu buyutme sansım da yok.Eger benim Zıpırlarada kendi yavruları gibi iyi bakacak bIrisi varsa Sahiplendirmek istiyorum.
Selam kemal71.
Bende kırıkkale'de oturuyorum.  Istersen iletişime geçelim. Eğer hala doğaya birakmadiysan ve başka birine vermediysen ben sahiplenebilirim. Su Ürünleri Mühendisiyim. Bakımından anlarım. İçin rahat olabilir.  Haberleşelim. 05427603981

Geri