Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

elektrik - elektronik ürünler

anarxia

Elmas 1 Üye
evet arkadaşlar, çoğu akvaryum sahibinin en büyük sorunlarından birisi malumunuzdur ki harcanan para. harcamalar fazlalaştıkça hobiye yeni başlayanlar da soğuyor. petshoplar olsun, internet üzerindeki sanal marketler olsun hepsi ama hepsi çoğu üründe maliyetinin yüzlerce katı fiyattan satış yaparlar, bazı ürünlerin alternatifleri olmadığı için bu pet marketlerden almak zorundayız, fakat akvaryum da ihtiyacımız olan elektronik aletler için petshopları tercih etmenizi önermiyorum, bunun için bir öneride bulunacağım, aşağıdaki sitede çok geniş bir ürün yelpazesi var, işinize yarayacak ürünleri ucuz fiyattan alabilirsiniz, petshoplarda 20-25 liraya satılan balastlar burada 3-4 lira, floresanlar ve değişik türde aydınlatma ürünleri keza çok ucuz, en azından bir bakın, sevgiler...

mailto:

Cvp: elektrik - elektronik ürünler

Güzel bir paylaşım teşekkür ederiz :)

Rica ederim, umarım yararlı da olur, ne yazık ki bu akvaryum hobisi sadece şevk ve istekle yürümüyor, ekonomik anlamda da yeterlilik sağlanmalı...

Teşekkürler Sefa. Bazı ürünler için iyi bir alternatif sunmuşsun.

sefa akvaryumdan ziyade evdeki değişikliklerde tek olarak değilde toplu alım olarak çok avantajlı. ben bu tür şeylere meraklı olduğumdan sürekli yapı marketlerde gezinirim. en ucuzundan bile daha ucuz burada. keşke bir sene önce denk gelseymişim. bayağı işime yarardı. gerçi ilerde de lazım olur illaki. paylaşım için sağol.

Rica ederim, bu site benim çok işime yaradı, yani en azından 100 liralık bir kar yapmamı sağladı diyebilirim, siz daha çok alışveriş yapan birisi iseniz karınız çok daha artacaktır... yararlı olduğu için sevindim :)

Geri