Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Eskişehir'de Çizgili Yavruları

BEC

Gümüş 5 Üye
Eskişehir'de 5 tane çizgili kaplumbağa yavrusu gördüm ısıtıcılı ve kuru alanlı satan adam çiftlikten aldığını söyledi 45 tl de fiyat verdi 2 gün buradayım istanbuldan ilgilenen arkadaş olursa alıp getirebilirim

Merkezde bir petshoptan aldım buraların yabancısıyım kendime 4 tane aldım açıkçası burayı pek bilmiyorum istanbuldaki arkadaşlara götürmek için aldım:) siz petshopları bir dolaşın isterseniz. İstanbulda isteyen olursa satabilirim ayni fiyattan onlara da. Biraz tuzlu oldu ama adam ciftlikten diyince ben de aralarindan biri disi cikar umidiyle aldim. Adam baya ilgiliydi alisarpa da cumberland aldim cites belgesi ile getirmis yine tuzlu oldu ama degdi:)

Cvp: Eskişehir'de Çizgili Yavruları

Cumberland ne kadar dusunebiliriim :)

Cumberland ne kadar dusunebiliriim :)

Cumberlandlere 70 istedi :D biz de verdik alisarpla el mahkum cok guzeller ama cok pahalilar belgeyle getirtmis adam ozel abdde bir ciftlikten dusunurseniz havale yapin bana alayim size de alisarp a aldim istanbula donunce elden verecegim persembe gunu

Cvp: Eskişehir'de Çizgili Yavruları

Çokmuş ya başka tür var mi peki

Cumberland ve cizgilisi var adam cumberlandin cumberland oldugunu bilince bu fiyatlar ortaya cikiyor bilincli getirmis :D kabuk plakasi fazla olan bile var alisarpa onu aldim cok guzel

Buradanda tesekkur ediyorum buarada bana yazdiginiz icin
O hayvanlarin insallah 25 cm lik hallerinide goreyim simdikiler gibi

Geri