Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Exo terra uvb lamba

Kacaktospik

Altın 5 Üye
http://www.hepsiburada.com/exo-terra-kompact-florasan-13w-5-0-uvb-p-PTCANPET702-PT2186?magaza=Atakanpetshop&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKEAiAj7TCBRCp2Z22ue-zrj4SJACG7SBEqojRsBI7FdQYTrX_nLmqobjNQHxbZBKGQsuNlW_TKhoCqHnw_wcB
Ürün bu. 1 hafta kullanıldı, sıfır ayarında. 70 TL'ye satıyorum. Kutusuyla birlikte gönderilecek.Bolu'dayım. Boluya elden teslimat yapabilirim, şehirdışına kargo ücretini karşının ödemesi durumunda satabilirim. İlgilenenler burdan veya [email protected]'dan bana ulaşabilirler.

Not: 28 Aralık-2 Ocak arası ve 22 Ocak- 13 subat arasi istanbuldayım. İstanbuldan alacak kişiye bu tarihler arasında elden teslim edebilirim.

Ben ılgılenıyorum ılanla maıl atcam telefon numaramı whatsaptan konusalım.

Cvp: Exo terra uvb lamba

mailto:/jbl-solar-reptil-desert-uv-480-kompakt-lamba-23-w-u-13216

Merhaba Ankara'da oturuyorum.
Bir adet JBL marka UV A ve UV B ışını yayan lambayı sadece 1ay kullandım. Yukarıdaki linkten bakabilirsiniz. Juenpet marketten alınmıştır. 100 TL ye satıyorum. Ankara'da oturan kişiler tercihimdir.

Geri