Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Fazla ve satılık kuru alan ve malzemeler

tevet0777

Bronz 1 Üye
Merhaba arkadaşlar elimde fotoğrafını paylaştığım kuru alanın en küçüğü mevcut. Ben akvaryumu büyüteceğim için 60cm akvaryum dahil uygun fiyata bırakabilirim. İç filtre falanda mevcut

Moderatör tarafında düzenlendi:
İç filtrenin marka ve saatlik su döngüsünü kesin öğreneyim yazayım

Cvp: Fazla ve satılık kuru alan ve malzemeler

tevet0777' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar elimde fotoğrafını paylaştığım kuru alanın en küçüğü mevcut. Ben akvaryumu büyüteceğim için 60cm akvaryum dahil uygun fiyata bırakabilirim. İç filtre falanda mevcut

mailto:/DBa0oz.jpg

MERHABA BENDE YENİYİM ALYANAK BİR KAPLUŞUM VAR ORT 40 LİTRE ALAN BİR AKVARYUMUM VAR. İÇ FİLTRE VE ADAYI MAKUL FİYATTAN ALMAK İSTERİM.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Akvaryumun tam fotoğrafını atsan herkes ihtiyacı olan birşey varmı diye bakabilir . Bu arada bende 60 cm lik akvaryumu yeni yaptırdım litresi 100 litre geliyor siz niye büyüğe geçtiniz merak ettim bu boyutlar yeterli değil mi ? Saygılar :)

Konu eski. Hayvan büyüdükçe akvaryumu yenileriz. Ya ara akvaryum ile büyüte büyüte gideriz ki bu maliyeti artaran bir durum yada doğrudan ömürlüğe geçerek bu hadiseden kurtuluruz. Ömürlük pahalı gibi gelse de uzun vadede daha karlıya çıkar.

Geri