Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

fazla yem kaçtı :D

sacitakıncı

Bronz 4 Üye
aplumbağama az önce pakette yem dökerken çok fazla yem döküldü çok fazla dediğim 3günlük yemini döktüm ve benim arsız hepsini yedi şimdi bıngııldağı çok şişti ve yediklerini kusuyo ve biraz hareketsizleşti neyapmalıyım YEDİKLERİNİ KUSUYOR yardımcı olun lütfen

Cvp: fazla yem kaçtı :D

Üç günlük yem o kadar sarsmazdı ama günlük miktarınızda fazla ise kusması normal. Tahminimce bir şey olmaz ama siz gözlemleyin. Kustuğu miktar çok fazla değilse yarın yem vermeyin sindirim sistemi dinlensin. Sonraki gün bir damla da vitamin ile yemi verin.

evet dediğiniz gibi yarın yem vermemeyi düşünüyodum bende. bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

Kustuğu yemleri geri yemeğe kalkışıyorsa onları toplayın. Bir şey olmaz merak etmeyin.

Geri